SEÇ (Seçmen Esaslı Çalışma) Üsküdar'da başladı

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan SEÇ (Seçmen Esaslı Çalışma) Projesi kapsamında AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı çalışmalarına başladı.

SEÇ (Seçmen Esaslı Çalışma) Üsküdar'da başladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın başlatmış olduğu SEÇ (Seçmen Esaslı Çalışma) Projesi kapsamında AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı Ünalan Mahallesi'nde çalışmalarına başladı.

Pilot bölge olarak seçilen Ünalan Mahallesi'nde 10 sandıkta çalışmalara başlandı. 3+3+3 sandık kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilat Başkanı İhsan Sorar başkanlık etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan SEÇ (Seçmen Esaslı Çalışma) Projesi kapsamında AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı çalışmalarına başladı.

Katılımın yüksek olduğu toplantıda ilçe yönetim kurulu üyesi Asım Özaltun ve Ünalan Mahalle başkanı Sezai Çamlıca da hazır bulundu. SEÇ Projesi hakkında il yönetim kurulu üyesi Fadime Taycı bilgilendirme yaptı. Toplantı soru-cevap yapılmasının ardından sona erdi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.59 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.