Çamlıca Tepesi Ulaşım Yolları Projesi İBB'de onaylandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Üsküdar Çamlıca Camisi'ne ulaşımı sağlamak için Çamlıca Tepesi Ulaşım Yolları Projesi'ne ilişkin 1/5000-1/1000 Ölçekli İmar Planı Değişikliği Komisyon Raporu, oy çokluğuyla kabul edildi.

Çamlıca Tepesi Ulaşım Yolları Projesi İBB'de onaylandı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Çamlıca Camisi'ne ulaşımı sağlamak amacıyla yapılacak tünel ve bağlantı yollarıyla ilgili plan değişikliğini Saraçhane'deki binasında yapılan haziran ayı toplantısının 5. birleşiminde onayladı

Toplantıda, Libadiye Kavşağı ile Çamlıca'da inşaatı süren cami arasına yapılacak 3 kilometrelik tünel ve bağlantı yollarına ilişkin teklifi içeren komisyon raporu oylamaya sunuldu.

İmar Planı değişikliğine göre, Çamlıca Camisi bağlantı yollarının projesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde onaylandıktan sonra yürürlüğe girecek.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

İstanbul

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir