Hilmi Türkmen, ''AK Kadroların Üsküdar'a ürettiği hizmetler yapılacakların yarısı bile değil''

AK Parti Üsküdar İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) organize ettiği Yerel Yönetimler Danışma Meclisi'nde Hilmi Türkmen başkanlığındaki Üsküdar Belediyesi'nin 1 yıllık icraatları masaya yatırıldı.

Hilmi Türkmen, ''AK Kadroların Üsküdar'a ürettiği hizmetler yapılacakların yarısı bile değil''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar'ını 33 mahallesinin AK Parti teşkilatlarının yoğun bir katılım gösterdiği danışma meclisi Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Programa AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti Üsküdar SKM Başkanı Sinan Arabacı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları İsmet Uçma, Erol kaya, Esma Ersin ve Mustafa Demiral katıldı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, açılış konuşmasında İstanbul'da AK belediyeciliğin temellerini 1994 senesinde Recep Tayyip Erdoğan'ın attığını belirterek ''O yıllarda adeta bir çöplük olan İstanbul bugün lale bahçesine dönmüştür'' dedi.

Program AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır'da konuşma yaptı

Üsküdar'da nefes alan Üsküdar'a nefes vermelidir ilkesini şiar edindiklerini belirten Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de ''Şimdiye kadar hiç bir siyasi parti Üsküdar'da belediye başkanlığını 3 dönem art arda yönetememiştir.

Bunu AK Parti Kadroları başarmıştır. Halkımızın teveccühünü arkasına alan AK Partili belediyelerin Üsküdar'da 2004'ten bu yana yaptığı hizmetleri anlatmak 1-2 saate sığmaz. Deneyimli kadrolarımızın ürettiği hizmetler yapacaklarımızın yarısı bile değildir.

Üsküdar için hizmet üretmeye devam edeceğiz. AK Parti'nin önünü kim kesmeye kalkışırsa kalkışsın, AK Kadrolar durmak yok yola devam diyoruz'' şeklinde konuştu.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir