Halit Hızır, ''Ülkeyi IMF kapılarına mahkum ettiler''

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Acıbadem, Altunizade ve Barbaros Mahalleleri Teşkilat Danışma Meclisi toplantısı, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Salonu'nda gerçekleşti.

Halit Hızır, ''Ülkeyi IMF kapılarına mahkum ettiler''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Mahalle Teşkilat mensuplarının katılım gösterdiği toplantıya AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı, AK Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Üsküdar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Atagün, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Acıbadem, Altunizade ve Barbaros Mahalleleri Teşkilat Danışma Meclisi toplantısı, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Salonu'nda gerçekleşti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün de iştirak ettiği toplantıda konuşan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, 7 Haziran seçimlerine dikkat çekti.

ÜLKEYİ IMF KAPILARINA MAHKUM ETTİLER

Hızır, ''Bizler, gelecek nesillere güçlü bir Türkiye bırakmak zorundayız. Bu yüzden 7 Haziran seçimleri çok önemli. Koalisyon hükümetleri bu ülkeye büyük kayıplar vermiştir. Bu ülkenin muhalefet lideri, SSK Genel Müdürü olduğu zaman halkımız hastanelerde kuyruk çilesi yaşıyordu ve ölülerini hastanelerde rehin bırakıyor ya da senetle alıyordu. Milleti yok sayanlar hizmet yarışına girmedi. Ülkeyi IMF kapılarına mahkum ettiler. Ancak biz gece gündüz demeden, bugünü yarına bırakmadan çalışacağız. Biz bu ülkeyi başıboşlara bırakmayacağız'' diyerek muhalefete sert çıktı.

Hızır, 7 Haziran seçimlerinin Çözüm Süreci için çok önemli olduğunu vurgulayarak ''30 yıldır akan kan bu hükümetle durmuştur. Silahlar, hükümetimizle toprağın altına girmiştir. Analarımızın gözyaşlarının tekrar akmaması için 7 Haziran seçimleri çok önemlidir. Anneler ağlamasın 7 Haziran bayram olsun'' dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ''Seçimden zaferle çıkmak için çalışmalarımızı Çanakkale ruhuyla sürdürmeliyiz''

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk de 7 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, ''Seçimden zaferle çıkmak için çalışmalarımızı Çanakkale ruhuyla sürdürmeliyiz'' diye konuştu.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir