Halit Hızır, ''İç ve dış mihraklar bizi yıpratamayacak''

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Kısıklı Mahalle Teşkilat Danışma Meclisi Toplantısı, Çamoluk Dernek Salonu'nda gerçekleştirildi.

Halit Hızır, ''İç ve dış mihraklar bizi yıpratamayacak''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Mahalle Teşkilat mensuplarının yoğun katılım gösterdiği toplantıya AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı, AK Parti Üsküdar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Atagün, AK Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeleri, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayları katıldı.

Kısıklı Mahalle Teşkilat Danışma Meclisi Toplantısına birçok kişi katıldı

Toplantı, Üsküdar'ı anlatan sine vizyon gösterisi ile başladı. Sonrasında ise Mücahit Kibar'ın sandık eğitimi ile devam etti.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, konuşmasına geçtiğimiz günlerde yaşanan elektrik kesintisinin kasıtlı yapıldığına dikkat çekerek başladı. Hızır, ''Elektrik kesintisiyle birlikte savcımız şehit edildi. Ertesi gün Kartal İlçe binamıza saldırı düzenlendi. Bunların hiçbirisi tesadüf olamaz. Karanlık yüzler ortaya çıkması, bize bu seçimin diğer seçimlere göre daha da zor geçeceğini gösteriyor. Ama biz AK Parti olarak zorlukların üstesinden gelen bir partiyiz. İç ve dış mihraklar bizi yıpratmak için her şeyi deniyor ama milletimiz bunlara prim vermedi, vermeyecek'' dedi.

MİLLETİMİZE HİZMET GETİRDİK

İlçe Başkanı Hızır sözlerini şöyle sürdürdü; ''7 Haziran seçimleri ülkemizin istikrarının devam etmesi için çok önemli geçmişe baktığımız zaman istikrar göremiyoruz. Yamalı bohça gibi kavgadan başka hiçbir şey yapmadılar, milletimize hizmet etmediler. Ama biz AK Parti hükümeti olarak milletimize hizmet getirdik. Bugüne kadar verdiğimiz tüm sözleri tuttuk. Bundan sonra da tutacağız'' dedi. Darbe hükümetinin yaptığı Anayasa'yla artık yol alamayacaklarını özellikle vurgulayan İlçe Başkanı Hızır, "Darbe hükümetinin yaptığı Anayasa'yla artık yol alamayız. Bu ülkenin üzerine giydirilmiş darbe gömleğini değiştireceğiz'' diyerek sözlerini noktaladı.

Başkanı Sinan Arabacı'da Kısıklı Mahalle teşkilt danısma meclis toplantısına katıldı

SİNAN ARABACI, ''CHP, MHP VE HDP KOALİSYON KURMA PEŞİNDE''

AK Parti Üsküdar Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı, ''Biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a layık olmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Seçimler önemli ancak 7 Haziran öyle bir seçim ki gerçek anlamda 2071 hedefinin arifesidir. 2023 hedefimize doğru ilerlerken kalkınmaya başladığımız bu yolda içimizdeki hainler yetmezmiş gibi Almanya, Fransa, İngiltere'den ajanlar yolluyorlar. Özellikle Kısıklı paralelin merkezi olan bir mahallemizdi. Ama teşkilatımız onlara öyle bir tokat attı ki bugün geldiğimiz nokta belli, iktidar. Bugün haberlerde CHP, MHP ve HDP koalisyon kurma peşinde. Paralel öyle istiyor diye. Topunuz gelsin, olmadı Amerika olmadı İsrail gelsin. Siz bu inanmış insanlara ne yapabilirsiniz? Bizler inanmış, bu kutlu davaya gönül vermiş insanlarız. Paralele Üsküdar'ı yedirmeyeceğiz. İstanbul'da ilk Seçim Koordinasyon Merkezi'ni kurduk.  Üsküdar'da sandıkları patlatacağız'' şeklinde konuştu.

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Bıyık da, ''Mahalle Danışma Meclisleri ne kadar güçlü teşkilat olduğumuzu bir kez daha gösteriyor.  7 Haziran'da da büyük üstünlük göstererek seçimleri kazanacağız. 400 milletvekilini, sandıklardan çıkaracağız'' dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir