Halit Hızır, ''karanlık oyunlara karşı mücadele edeceğiz''

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Küçüksü Mahalle Teşkilat Danışma Meclisi Toplantısı, Giresunlular Derneği'nde yoğun katılımla gerçekleşti.

Halit Hızır, ''karanlık oyunlara karşı mücadele edeceğiz''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Mahalle Teşkilat mensuplarının büyük ilgi gösterdiği toplantıya AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı, AK Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır konuşmasına son günlerde yaşanan olaylara tepki göstererek başladı ve ''İçinde bulunduğumuz hafta ülkemizde yapılmak istenenleri görüyorsunuz. Karanlık yüzler ortaya çıkmaya başladı. Savcımız şehit edildi, Kartal İlçe Başkanlığı'mıza saldırı düzenlendi. İş birlikçiler rahat durmayacak. Ama şunu unutuyorlar biz milletimiz ile siyaset yapıyoruz. Seçime 70 gün kala başlanılan karanlık oyunlara karşı birlikte mücadele edeceğiz'' dedi.

İstikrarın özellikle bu seçimler için çok önemli olduğunu vurgulayan İlçe Başkanı Halit Hızır, ''Tek partili iktidarlarda taş taş üstüne koyulmuş. Çok partili dönemler ise kardeşin kardeşe borç para veremediği yıllardı. Ancak AK Parti'miz milletimizin üzerine güneş gibi doğdu. Biz milletimiz için varız. İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün'' şeklinde konuştu.

ÜNİVERSİTESİ OLMAYAN İL KALMADI

Bugün sağlanan istikrar sayesinde Üniversitesi olmayan il kalmadığını söyleyen Hızır, Üsküdar ilçesinin Çocuk Üniversitesi'ne sahip olduğunu hatırlattı ve muhalefetin bu zamana kadar hiçbir icraat ortaya koymadığını belirterek Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi. ''Kılıçdaroğlu, en büyük hayalim Başbakan olmak diyor. 23 Nisan'da Başbakan yapacağız. Ama O'nu değil, Üsküdar'dan bir evladımızı yapacağız. Hiç ham hayaller kurma bu millet seni Başbakan yapmayacak'' diyerek sözlerini noktaladı.

SEÇİMDEN SEÇİME SAHAYA SOKAKLARA İNEN PARTİ DEĞİLİZ

AK Parti Üsküdar Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı, Küçüksu Mahallesi'ne başarılarından dolayı teşekkür ederek konuşmasına başladı. Arabacı, ''Seçimden seçime sahaya sokaklara inen parti değiliz. Halkımızla siyaset yaparız, halkımız için yaparız'' dedi. Arabacı sözlerine şöyle devam etti: ''Seçim atmosferlerinden birine daha yaklaşıyoruz. Diğer partiler danışma meclisleri yapamazken, bizim salonlarımız dolup taşıyor. Küçüksu Mahallesi de zafere inanmış bir mahallemiz. 7 Haziran'da, 400 milletvekilini çıkaracağız. Küçüksu hazır, biz hazırız'' şeklinde konuştu.

AK Parti Üsküdar Seçim İşleri Başkanı Sezer Bilge ise, ''Sandık Başkanları ve heyetleri motive olmuş, ellerinden geleni yapacaklarına söz verdiler. Biz teşkilatımız olarak 7 Haziran'da Üsküdar'ı sandıklarda patlatacağız'' dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir