Halit Hızır, ''Biz bu ülkenin bir kuruşunu bile peşkeş çekmedik''

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Murat Reis Mahalle Danışma Meclisi Toplantısı, SKM Program Çadırı'nda gerçekleşti.

Halit Hızır, ''Biz bu ülkenin bir kuruşunu bile peşkeş çekmedik''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Mahalle Teşkilat mensuplarının büyük ilgi gösterdiği toplantıya AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı, AK Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcıları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Murat Reis Mahalle Danışma Meclisi Toplantısı, SKM Program Çadırı'nda gerçekleşti.

Toplantı 18 Mart Çanakkale Zaferi'nde hayatını kaybeden şehitlerimiz için Fatiha okunarak başladı. Sonrasında ise Murat Reis Mahalle Başkanı Çanakkale'de şehit olan askerlerimizi anma konuşması yaptı.

Üsküdar'ı anlatan sinevizyon gösterisi ile devam eden toplantıda konuşan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, ''9 seçimde nasıl devam ettiysek 10. Seçimde de aynı şekilde devam edeceğiz. Diğer partilerin halini görüyorsunuz.'' dedi.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, ''9 seçimde nasıl devam ettiysek 10. Seçimde de aynı şekilde devam edeceğiz. Diğer partilerin halini görüyorsunuz.'' dedi.

HIZIR, ''BİZ YAPMAYA GELİYORUZ, YIKMAYA DEĞİL''

Hızır, ''CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, geçen akşam 2015 seçimlerini kazanırsa neler yapacaklarını söyledi. 3. Köprüyü yıkacağım, Aksaray'ı kullandırmayacağım onu da yıkacağım dedi. Çok değerli dava arkadaşlarım biz yapmaya geliyoruz, yıkmaya değil. Üsküdar'ımızda yaptığımız icraatlar yapacaklarımızın teminatıdır. Hükümet olarak kendi uçağımızı, kendi tanklarımızı, kendi uydumuzu yaptık. Biz bu ülkenin bir kuruşunu bile peşkeş çekmedik.'' diyerek muhalefetin açıklamalarına tepki gösterdi. Hızır sözlerini 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerin önemine dikkat çekerek noktaladı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise 7 Haziran seçimlerinin dünya tarafından takip edildiğini söyledi ve ''7 Haziran seçimlerinde istediğimizi alacağız. Diğer siyasi partilerde kavgalar başladı. Ancak biz yolumuza bakıyoruz. Gece gündüz demeden Üsküdar kazan biz kepçe seçimlere hazırlanıyoruz. Dünyanın gözleri 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde. Bize düşen yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı milletimize tanıtmak'' dedi.

Üsküdar AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı da, ''Seçim Koordinasyon Merkezi'ni kuran ilk ilçe Üsküdar ilçesidir.

Üsküdar AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı da, ''Seçim Koordinasyon Merkezi'ni kuran ilk ilçe Üsküdar ilçesidir. İlk Danışma Meclisini yapan, ilk VIP salon kuran yine bizim ilçemizdir. Üsküdar'ımızın 7 Haziran seçimlerinde oyları arttıracağına inanıyorum. Murat Reis mahallesinden de aynı başarıyı bekliyorum.'' ifade ederek yoğun katılım için teşekkür etti.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Murat Reis Mahalle Danışma Meclisi Toplantısı, SKM Program Çadırı'nda gerçekleşti.

Program sırasında Milletvekili Aday Adayları da kendilerini tanıtma fırsatı buldu.

Üsküdar 34


Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir