Muhammet Gürlü, ''Uyuşturucuya karşı duruşumuz sürecek''

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü başta sentetik uyuşturucu olmak üzere tüm uyuşturucu türlerine karşı duruşlarını sürdüreceklerini ifade etti.

Muhammet Gürlü, ''Uyuşturucuya karşı duruşumuz sürecek''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı başta sentetik uyuşturucu olmak üzere bütün uyuşturucu türleriyle mücadele etmeye devam ediyor. Bugüne kadar bu kapsamda Üsküdar'ın farklı bölgelerinde 3 program düzenleyen partinin etkinlikleri halkın büyük beğenisini kazanıyor.

Düzenledikleri programlara dair açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü başta sentetik uyuşturucu olmak üzere tüm uyuşturucu türlerine karşı duruşlarını sürdüreceklerini söyledi. Bu programların çalışmaları içerisinde çok önemli bir yer tuttuğunu da belirten Gürlü, ''Biz sosyal hayatın içerisinde olan, halkımızın dertlerini birebir müşahede eden ve bunlara elimizden geldiğinde çözüm üretmeye gayret eden bir hareketiz. Bu noktadan yola çıkarak, iktidarda olup olmadığımıza aldırış etmeden, gençlerimizin içine düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu bu illete karşı elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret ediyoruz'' şeklinde konuştu.

Uyuşturucuyla mücadelede her türlü çabayı destekleyeceklerini de ifade eden Gürlü, ''Daha öncede söylemiştik, bir kez daha ifade edelim. Bu illete karşı her kimden ne tür bir destek, bir çalışma gelirse biz takdir ederiz. Amacımız asla kuru bir siyasi mücadele değil biz gelecek nesiller için de çalışıyoruz. Ayrıca bizler uyuşturucu kullanan gençlerimizi değil uyuşturucu illetinin kendisini hedef alıyoruz. Allah'tan dileğimiz bu bataklığa düşmüş bütün gençlerimizin bir an evvel bundan kurtulmalarıdır'' diye konuştu.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir