Halit Hızır, ''Oynanan oyunların hepsini bozduk''

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler için hazırlıklarını tamamladı. Dün akşam düzenlenen Sandık Başkanları Motivasyon Programı'na Mahalle ve Sandık Başkanları ile birlikte 1200'e yakın teşkilat mensubu katıldı.

Halit Hızır, ''Oynanan oyunların hepsini bozduk''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından Üsküdar Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi'nde düzenlenen Sandık Başkanları Motivasyon Programı'na AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti Üsküdar İlçe SKM Başkanı Sinan Arabacı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Fadime Taycı, AK Parti Üsküdar Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Atagün, Mahalle ve Sandık Başkanları ile 1200'e yakın teşkilat mensubu katıldı.

HIZIR, SEÇİM ÖNCESİ ADETA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Üsküdar'ı anlatan sine vizyon gösterisi ile başlayan programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, 7 Haziran seçim öncesi adeta gövde gösterisi yaptı. 2001 yılından bu yana inandıkları dava yolunda, seçim sandıklarını çocukları gibi gören ve düzenlenen kumpaslara rağmen sahip çıkan sandık başkanlarına teşekkür eden Hızır, 12 yıl önce Türkiye'nin IMF'nin kapılarında, Avrupa'nın kapılarında inim inim inlerken bugün artık IMF'ye borcu kalmayan bir ülke olduğuna dikkat çekti.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler için hazırlıklarını tamamladı.

''OYUNLARA KARŞI UYANIK OLUNMALI''

Hızır, Türkiye artık IMF'ye borçlu bir ülke değil, yüksek faizler ödemek zorunda da değil. Faiz lobisi istediği gibi ülke kaynaklarımızı artık sömüremiyor dedi ve sandık başkanlarından bu gerçeği görüp büyüyen Türkiye'nin üzerine oynanan oyunlara karşı uyanık olmalarını ve gençlerin bu oyuna düşmesine mani olmalarını istedi. Konuşmasına Üsküdar'da hayata geçiren yatırımların ardı ardına hız kesmeden sürdüğünü söyleyerek devam eden İlçe Başkanı Hızır, ''Ünalan Gözlem Evi, Çengelköy Su Merkezi, Gençlik Merkezi, Kültür Merkezleri, Çocuk Üniversitesini açtık. Bugün burada olmamız ülke sevdamızdan. Yeni Türkiye yolunda Çözüm Süreci 30 yıllık kanayan yaraya merhem olmuştur. 7 Haziran seçimlerinde 400 milletvekilinin çoğunluğunu sağlayarak çözüm sürecine katkımız fazlalaşacak'' şeklinde konuştu.

''OYNANAN OYUNLARIN HEPSİNİ BOZDUK''

Hızır, ''Bugüne kadar oynanan oyunların hepsini bozduk. Her seçimde, her defasında bozduk. 7 Haziran'da da bu oyunları bozacağız. Bu kirli oyunları oynayanlara dersini de vereceğiz'' dedi. Sandık başkanlarından kendilerine düşen görevin bilinciyle hareket etmelerini ifade eden Hızır, 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için daha özverili çalışmalarını isteyerek sözlerini noktaladı.

AK Parti Üsküdar İlçe SKM Başkanı Sinan Arabacı ise AK Parti Üsküdar Teşkilatı olarak Üsküdar'da 7 Haziran genel seçimlerinde oy patlaması yaşayacaklarını söyledi.

ARABACI, ''7 HAZİRAN'DA OY PATLAMASI YAŞAYACAĞIZ''

AK Parti Üsküdar İlçe SKM Başkanı Sinan Arabacı ise AK Parti Üsküdar Teşkilatı olarak Üsküdar'da 7 Haziran genel seçimlerinde oy patlaması yaşayacaklarını söyledi. Arabacı, ''Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan bir konuşmasında 'Partimizde 5 başkanlık önemlidir. Bunlar, Genel Başkan, İl Başkanı, İlçe Başkanı, Mahalle Başkanı ve Sandık Başkanlıklarıdır' demişti. Dolayısı ile bizler sizlerin yardımcılarınızız. Güç birliği yapıp 7 Haziran'da seçim sandıklarında AK Partimizi zafere ulaştıracağımıza inancım sonsuzdur'' dedi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, 2001 yılından bu yana yapılan tüm seçimlerde sandıklarındaki mazbataları topladıklarını ve 7 Haziran'da da aynı başarının yakalanacağına inandıklarını söyledi.

TÜRKMEN, ''GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ''

Programda son olarak söz alan isim Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, 2001 yılından bu yana yapılan tüm seçimlerde sandıklarındaki mazbataları topladıklarını ve 7 Haziran'da da aynı başarının yakalanacağına inandıklarını söyledi. Türkmen, ''Gece gündüz demeden çalışacağız. Seçimin şakaya gelir yanı yok. Seçimin önemlisi, önemsizi olmaz. Tüm dünya mazlumlarının gözü kulağı, Türkiye'de ve 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde. Bu yıl da aynı başarıyı yakalayacağız'' dedi.

Programın sonunda ise Sandık Başkanlarına başarı belgeleri takdim edildi.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler için hazırlıklarını tamamladı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler için hazırlıklarını tamamladı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler için hazırlıklarını tamamladı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler için hazırlıklarını tamamladı.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir