AK Parti Üsküdar, ''Başkanla Baş Başa'' programlarını başlattı

AK Parti İlçe Teşkilatı'nın mahalle sakinlerinin dertlerini dinlemek ve sorunlarına çözüm getirmek üzere ''Başkanla Baş Başa'' programlarını başlattı

AK Parti Üsküdar, ''Başkanla Baş Başa'' programlarını başlattı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti İlçe Teşkilatı'nın mahalle sakinlerinin dertlerini dinlemek ve sorunlarına çözüm getirmek için düzenlediği ''Başkanla Baş Başa'' programında Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, önce Bulgurlu Semt Konağı sonrasında Cumhuriyet Mahallesi'nde semt sakinleriyle bir araya geldi.​

AK Parti İlçe Teşkilatı'nın mahalle sakinlerinin dertlerini dinlemek ve sorunlarına çözüm getirmek üzere  ''Başkanla Baş Başa'' programlarını başlattı

''BAŞKANLA BAŞ BAŞA PROJESİ'' DOĞRU BİR PROJE

''Başkanla Baş Başa Projesi''ni düşünen ve uygulamaya geçirenleri tebrik ederek konuşmasına başlayan Başkan Hilmi Türkmen, ''Başkanla Baş Başa Projesi doğru bir proje. Bu ailenin bir ferdi belediye başkanıdır. Belediyenin yaptığı işler ya da yapmaya düşündüğü işler. Ya da vatandaşın talebi olan konular, teşkilatın talebi olan konuların ilk ağızdan konuşulup değerlendirileceği bir çalışmaya giriştik. Bu şekilde haftada bir kez mahalleleri ziyaret ederek halkımızla bir araya gelmeyi sürdüreceğiz'' diye konuştu.

Belediyecilikte başarıyı yakalamak için 5 temel esas olacağını belirten Başkan Türkmen, bunları ''Kültürel Belediyecilik, Sosyal Belediyecilik, Çevreci Belediyecilik, Hizmet Belediyeciliği, Estetik Belediyecilik'' olarak sıraladı.

Başkan Türkmen, Üsküdar'da yaptıkları projeleri de sıraladıktan sonra mahallelilerin sorularına yanıtlar vererek isteklerini dinledi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir