MHP İstanbul 1. Bölge Genişletilmiş İstişare Toplantısı yapıldı

MHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 1. Bölge Genişletilmiş İstişare Toplantısı Kartal Atalar Salon Royal VIP'de düzenlenen sabah kahvaltısıyla gerçekleştirildi.

MHP İstanbul 1. Bölge Genişletilmiş İstişare Toplantısı yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Yerel ve ulusal basın mensupları, ilçe başkanları ve yönetimi, mahalle başkanları, muhtarlar, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensuplarının yoğun olarak ilgi gösterdiği programa ayrıca, İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ve İstanbul 1. Bölge Milletvekilleri Engin Alan, Ali Torlak, MHP Üsküdar İlçe Başkanı Hakan Aslan ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli genişletilmiş istişare toplantısına katılım gösterdi.

Ülke gündemine dair milletvekilleri tarafından yapılan konuşmalardan sonra kürsüye çıkan MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş şöyle konuştu;

''Bugün birincisini düzenlediğimiz genişletilmiş istişare toplantımıza muhtarlarımızın, yerel ve ulusal basın mensuplarının ve teşkilat yöneticilerinin yoğun katılımı MHP iktidarının ayak seslerinin işaretleridir. MHP iktidara yürüyor. MHP'nin iktidara yürüyüşünde ana kollardan biri olan İstanbul artık ayağa kalkmış durumdadır. Bugün burada oluşan kalabalık bize bunu göstermektedir.'' diyen Karataş, sözlerine yerel basının ve muhtarların sorunlarına değinerek devam etti ve MHP İktidarında bu sorunların birer birer giderileceğini anlatarak sözlerine son verdi.

MHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 1. Bölge Genişletilmiş İstişare Toplantısı Kartal Atalar Salon Royal VIP'de düzenlenen sabah kahvaltısıyla gerçekleştirildi.

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş'ın konuşmasının ardından programa toplu fotoğraf çekimi ile birlikte sona erdi.


Üsküdar Postası


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir