Gürlü: ''Üsküdarlılarla bir olmaya, beraber olmaya geliyoruz''

Saadet Partisi Üsküdar Başkanlığı'nın 5. Olağan Kongresi'nde ilçe başkanlığına seçilen Muhammet Gürlü, Üsküdarlılarla bir olmak, beraber olmak üzere göreve geldiklerini söyledi.

Gürlü: ''Üsküdarlılarla bir olmaya, beraber olmaya geliyoruz''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Saadet Partisi Üsküdar Başkanlığı'nın 5. Olağan Kongresi'nde ilçe başkanlığına seçilen Muhammet Gürlü, gerçekleşen kongreden sonra partideki yeni döneme dair açıklamalarda bulundu.

YENİ BİR SAYFA AÇMIYORUZ

Sözlerine Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan başta olmak üzere, hareketlerine katkı sunmuş ve vefat etmiş herkesi rahmetle yad ederek başlayan Muhammet Gürlü bu kongrenin geçmişe sünger çekmek ya da yeni bir sayfa açmak manasına gelmediğini belirterek, ''Bu kongreyle sadece yeni bir soluk alıyoruz. Evet bizler de insanız, ufak tefek hatalarımız, kusurlarımız olmuştur. Ancak asla ve asla bilerek bir hatanın içerisinde yer almadık, almayacağız! Bizlerin, bu kongreden önce olduğu gibi, bu kongreden sonra da amacı, 1969'dan beri ilmek ilmek işlenen, tuğla tuğla yükseltilen, inançla, el emeğiyle, göz nuruyla, alınteriyle, dualarla, niyazlarla bugünlere getirilen Milli Görüş Hareketini, geçmişten aldığımız tecrübe ve donanımla daha da ileriye taşımak, davamızın bayrağını elimizden geldiği oranda en yükseklere çıkartmak olacaktır'' şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Üsküdar Başkanlığı'nın 5. Olağan Kongresi'nde ilçe başkanlığına seçilen Muhammet Gürlü, Üsküdarlılarla bir olmak, beraber olmak üzere göreve geldiklerini söyledi.

MİLLETİMİZ BİZİ TANIYOR

Milletin kendilerini çok iyi tanıdığını belirten Gürlü, ''Milletimiz bizleri Önce Ahlak ve Maneviyat ilkemizden biliyor, insanlarımız Milli Görüş'ü faiz sömürüsüne karşı duruşundan tanıyor, halkımız Saadet'i hayra motor, şerre fren olma düsturuyla seviyor, vatandaşlarımız İslam Birliği idealimizi takdir ediyor'' diye konuştu.

Üsküdarlılarla bir olmak, beraber olmak üzere göreve geldiklerini ifade eden Başkan Gürlü, ''Her birimiz Üsküdar'ı oluşturan bireyler olarak bir olmaya, beraber olmaya, el ele vermeye, omuz omuza yürümeye, kafa kafaya verip birlikte düşünmeye geliyoruz. Bizler, adeta bir ebru çalışmasındaki rengarenklikle ve ebru eserindeki ahenk ile ama kendi rengimizi de asla ve asla kaybetmeden Üsküdarlılarla bir sanatçı hassasiyetiyle kucaklaşmaya geliyoruz'' dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir