Vakfıkebirliler Pilav Günü'nde buluştu

Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları düzenlenen pilav gününde bir araya gelerek hasret giderdi. Pilav gününe okul mezunlarından Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de katıldı.

Vakfıkebirliler Pilav Günü'nde buluştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi'den mezun olanların katıldığı programda dört yıllık fakülteleri kazanan öğrencilere burs vermek için kampanya da başlatılırken, kampanya sonunda 26 öğrenciye burs verilmesi kararlaştırıldı.

Okul mezunlarından olan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de yaptığı konuşmada ''Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi'nin hepimizin hayatında özel bir yeri var. Bu okuldan mezun olmak Allah'ın bize bir lütfüdür. Buradan hem güzel bir eğitim aldık, hem de güzel bir ailenin mensubu olduk.İmam Hatip ailesi Türkiye'de önemli bir kimlik oldu. Bunda imam hatiplerin ülkeye olan hizmetlerinin yanı sıra imam hatipli bir başbakanımızın da oluşa ayrı bir heyecan kattı. İnşallah 10 Ağustos'tan sonra da Türkiye Cumhuriyeti'nde İmam Hatip'li bir Cumhurbaşkanı olacak'' dedi.

Törende okula katkılarından dolayı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta ve İş adamı Osman Kaan ve Ahmet Paşa Sağlam'a plaket verildi. Programda öğrencilerin uygulama yapabilmeleri için düzenlenen okul mescidinin açılışı da yapıldı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Türkiye

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.08 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.