Hilmi Türkmen, ''Validebağ Korusu tahsis işlemleri tamamlanmak üzere...''

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, seçim çalışmaları sırasında proje olarak sunduğu Validebağ Kent Ormanı Projesi ile ilgili olarak açıklama yaptı.

Hilmi Türkmen, ''Validebağ Korusu tahsis işlemleri tamamlanmak üzere...''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen danışma meclisi toplantısı geçtiğimiz ay AK Parti teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Danışma toplantısında konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, seçim çalışmaları sırasında proje olarak sunduğu Validebağ Kent Ormanı Projesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

TAHSİS İŞLEMLERİ TAMAMLANMAK ÜZERE

Türkmen, ''Avrasya Tüp Geçit Projesi devam ediyor, Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy Metro Hattı Projesi devam ediyor ve bizim biliyorsunuz Çılgın projemiz Validebağ Korusu... Onunla ilgili olarak da sizlere müjdeli haberlerim var. Şuanda tahsis işlemleri devam diyor son aşamasına geldi. Ve inşallah Validebağ'ı muazzam bir şehir parkı haline getirmiş olmanın mutluluğunu birlikte yaşayacağız.

BİZE HAKARET EDENLER ŞİMDİ GÖRÜŞMEK İSTİYORLAR

Ve yine bu projemizle ilgili bizlere gerek sosyal medyadan gerekse yüz yüze basın aracılığıyla devamlı saldıran, devamlı bizlere hakaret eden, bu projeyle ilgili hedeflerimize ulaşamayacağımızı iddia eden bir kesim vardı. Onlarda bizim bu kararlılığımızı gördüler ve şimdi bizden randevu talep edip bizimle görüşmek istiyorlar. Onlarlada bu projemizi oturup konuşup inşallah birlikte bu projemizi de hayata geçirmiş olacağız.

NE MUTLU BİZE...

Sevgili kardeşlerim artık şehirler yapılan binalarla anılmaz, şehirler meydanlarıyla anılır, yeşil alanlarıyla anılır. Bizler bu dönem sona erdiğinde görevimiz tamamlandığında Üsküdar'a muazzam bir meydan, muazzam bir şehir parkı ve dönüşümde önemli bir adım atmış bir Üsküdar bırakabilirsek ne mutlu bize inşallah...

GÖNÜLLERE GİDEN YOLLARI YAPAMAZSANIZ!

Değerli kardeşlerim tabiki sosyal belediyecilik bizim işimiz bu... AK Partili belediyeciliğin en önemli başarısı bu alanda... Sayın başbakanımız geçen hafta bizi bütün belediye başkanlarını Ankara'da topladı. Orada da ifade ettiler, 'Eğer sizler evlere giden yolları yaparsanız ama gönüllere giden yolları yapamazsanız! Kesinlikle başarılı sayılmazsınız' diye bizlere talimat verdi. Bizlerde bunu defalarca paylaştık. Bizim işimiz gönül yapmak dedik. Evet gerçekten bu gönülleri teşkilat olarak sevgili kardeşlerim birlikte yapacağız. Bu iş bir kişinin, bir kaç kişinin işi değil! Bu komple hepimizin işi... Teşkilatımız ana kademesi, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle heyeti, kanaat önderlerimiz, muhtarlarımız meclis üyelerimiz herkesle birlikte bu bizim proje ortağımız dediğimiz bu teşkilat arkadaşlarımızla birlikte insanların gönlüne gireceğiz değerli kardeşlerim.'' dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir