Erol Kızılelma, CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı'na aday oldu

Erol Kızılelma, CHP Üsküdar Olağanüstü ilçe kongresinde başkanlığa ortak aday olarak önerildi...

Erol Kızılelma, CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı'na aday oldu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

CHP Üsküdar ilçesi yönetimi yerel seçimlerdeki istifalar nedeniyle Kayyuma devredilmişti. CHP'nin tüzüğünde ilçe yönetimleri Kayyuma devredildikleri tarih itibarıyla 30 gün içinde seçime gidiyor.

CHP Üsküdar ilçesi seçimleri, Binali Coşkun başkanlığında atanmış olan Kayyum tarafından 1 Haziran 2014 Pazar günü yapılacak.

CHP Üsküdar Olağanüstü ilçe kongresinde başkanlığa ortak aday olarak önerilen Erol Kızılelma da aday olduğunu açıkladı.

Erol Kızılelma, CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı'na aday olduKızılelma, konumu gereği CHP Üsküdar ilçesinin iç sorunlarında taraf olmamaya çalıştığını ifade ederken her zaman görüşlerini açıklıkla ifade ettiğini söyledi. Parti iyi yönetilemediğini ve parti içi demokrasinin, tüm vaadlere rağmen işletilmediğini belirtti. Özellikle parti içi demokrasinin işletilmemesi, parti yönetimini eleştiren alternatif görüşlerin parti yönetimine gelmesine imkan tanımaması nedeniyle CHP Üsküdar ilçesi olağanüstü kongresine başkan adayı olarak önerildiğini ve aday olmayı kabul ettiğini söyleyen Kızılelma, ''Umarım kongrede başarılı oluruz. Umarım parti içi demokrasinin yerleştirilmesi konusunda Üsküdar ilçesi olarak bir örnek geliştiririz. Umarım partinin iyi bir sosyal demokrat parti olması konusunda katkı yaparız.'' dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir