2013'te en çok Şişli Belediyesi konuşuldu

Yazılı basında en çok haber Şişli Belediyesi hakkında çıkarken, Kadıköy Belediyesi ikinci, Beylikdüzü Belediyesi de üçüncü sırayı aldı.

2013'te en çok Şişli Belediyesi konuşuldu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Yazılı basında en çok haber Şişli Belediyesi hakkında çıkarken, Kadıköy Belediyesi ikinci, Beylikdüzü Belediyesi de üçüncü sırayı aldı.

Interpress'in 2013 yılını kapsayan İstanbul İlçe Belediyeleri haber yansımaları araştırmasına göre; yazılı basında en çok haber Şişli Belediyesi hakkında çıkarken, Kadıköy Belediyesi ikinci, Beylikdüzü Belediyesi'nin de üçüncü sırayı aldığı ortaya çıktı.

Medya Takip Ajansı Interpress'in yaptığı araştırmaya göre, 2013 yılında İstanbul'un 39 ilçe belediyesi hakkında yazılı basında toplam 61.678 adet haber ve yazının yayınlandığı belirlendi. Birinci sırada Şişli Belediyesi 9.446 haberle yer alırken, Başkan Sarıgül'ün 2014 yerel seçimlerinde aday adayı olması haberlerinin ön plana çıktığı belirlendi. İkinciliği isminin geçtiği 3.955 haberle Kadıköy Belediyesi'nin aldığı saptandı. Üçüncü sırada Beylikdüzü Belediyesi 3.154 haber ile bulunurken, Beyoğlu Belediyesi 2.803 haberle dördüncü, K. Çekmece Belediyesi ise 2.754 haberle beşinci sırayı aldı. Listenin altıncı sırasında 2.684 haberle Bağcılar Belediyesi, yedinci sırasında 2.524 haberle B. Çekmece Belediyesi, Fatih Belediyesi 2.312 haberle sekizinci oldu. Dokuzuncu ve onuncu sırada ise Üsküdar Belediyesi 2.269 haberle ve 2.186 haberle Bakırköy Belediyelerinin yer aldığı tespit edildi.

Başkanlar arasında en çok Mustafa Sarıgül haber oldu

Interpress'in yaptığı aynı araştırmaya göre, İstanbul İlçe Belediye Başkanları içinde haberlerde en çok adı geçen İlçe Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül oldu. 2013 yılı boyunca Başkan Sarıgül, yazılı basında toplam 6.631 haberle ilk sırada yer aldı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun toplam 2.121 haberle ikinci olurken, 1.954 haberle üçüncü sırayı B. Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün aldı. K. Çekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay 1.379 haberle dördüncü olurken, Fatih Belediye Başkanı Dr. Mustafa Demir'de hakkında çıkan 1.243 haberle beşinci sırada yer aldı.


Gerçek Gündem


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

İstanbul

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir