Başkan Mustafa Kara, MMG üyeleriyle tecrübelerini paylaştı

Mimar ve Mühendisler Grubu'nun her ay düzenlemiş olduğu kahvaltılı çalışma toplantısının konuğu Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara oldu.

Başkan Mustafa Kara, MMG üyeleriyle tecrübelerini paylaştı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Mimar ve Mühendisler Grubu'nun Aralık ayı kahvaltılı çalışma toplantısı 8 Aralık 2013 Pazar günü Barcelo Eresin Topkapı Hotel'de gerçekleştirildi.

Toplantıya çok sayıda dernek üyesi katılırken, Üsküdar'dan ise Belediye Başkanı Mustafa Kara, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Türkmen ve Sami Er, eski Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı ve Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Atilla Üstündağ katıldı.

Düzenlenen toplantının sponsorluğunu ise Filizler Köftecisi'nin ortaklarından Osman Şahbaz gerçekleştirdi.

Etkinliğin kahvaltı kısmının ardından Mimar ve Mühendisler Grubu'nun çalışmalarıyla ilgili olarak sinevizyon gösterimi yapıldı. Ardından açılış konuşmasını Mimar ve Mühendisler Grubu Genel Başkanı Murat Özdemir yaptı.

Açılış konuşmasının ardından Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı ve Üsküdar Belediye Başkan Aday Adayı Hilmi Türkmen, Mimar ve Mühendisler Grubu üyelerine hitaben selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Daha sonra Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ''Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşımı ve Tavsiyeler'' konu başlığı altında tecrübelerini üyelerle paylaştı.

Üsküdar'ın geçmişten günümüze kadar geçen süreç içerisinde geçirdiği evreler ve Üsküdar Belediyesi'nin bu noktada gerçekleştirmiş olduğu çalışmaları anlatan Başkan Mustafa Kara, iktidar partisinin belediyesi olarak bile Üsküdar'da istedikleri çalışmaları yapmakta sıkıntılar çektiklerinin dile getirdi. Özellikle son dönemde Üsküdar'a kazandırılan tarihi eserlerle Osmanlı ve Cumhuriyet tarihi açısından çok önemli yerleri olan tarihi eserleri, tekkeleri ve sıbyan mekteplerini yeniden hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Konuşmanın ardından program soru-cevap kısmıyla devam etti. Soru-cevap kısmının ardından etkinlik Mimar ve Mühendisler Grubu Başkanı Murat Özdemir tarafından, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve programın sponsoru olan Filizler Köftecisi'nin sahiplerinden Osman Şahbaz'a verilen plaketlerle sona erdi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

İstanbul

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir