AK Parti Üsküdar ''Geleneksel İşadamları Yemeği'' gerçekleştirildi

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı ''Geleneksel İşadamları Yemeği'' Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti Üsküdar ''Geleneksel İşadamları Yemeği'' gerçekleştirildi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı tarafından Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirilen ''Geleneksel İşadamları Yemeği''nin onur konuğu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım oldu.

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı ''Geleneksel İşadamları Yemeği''ne başta onur konuğu olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, yemeğin ev sahipliğini yapan AK Parti İlçe Başkanı Sinan Aktaş ve ilçe yönetimi, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve belediye başkan yardımcıları çok sayıda sanayici ve işadamı, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticilerinin yanı sıra parti üyeleri ve yerel basın mensupları katıldı.

Ak Parti Türkiye'yi Hak Ettiği Noktaya Ulaştıracaktır

Programın açılış konuşmasını AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş yaptı. Aktaş, konuşmasına ''Geleneksel işadamları yemeğimize katılma nezaketi gösteren tüm konuklara teşekkür ediyorum, hoş geldiniz'' diyerek başladı. Ardından AK Parti iktidarı ile birlikte iş dünyasının seyrinin değiştiğini belirterek, bu durumun faiz lobisinin işine gelmediğini, enflasyonun tek basamaklı hanelere gerilediğini, gecelik faizlerden sağlanan kazançların son bulduğunu ve bu faiz lobisinin kaybettiği rakamların millete ulaşım, sağlık ve eğitim alanında yapılan iyileştirmelere kaynak ve hizmet olarak geri döndüğünü belirtti. Aktaş, ''Görülen odur ki AK Parti daha uzun dönemler iktidarda kalarak Türkiye'yi hak ettiği noktaya ulaştıracaktır'' dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı ''Geleneksel İşadamları Yemeği'' Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Gösterilen Sabıra Değecek

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ise programa katılanları selamladıktan sonra kısa bir konuşma yaptı. Belediye başkanı Mustafa Kara, konuşmasında Marmaray'da sona gelindiğini, şuan çevrede gerekli düzenleme ve temizlik çalışmalarının yapıldığını, Üsküdarlılar'a başta esnafımız olmak üzere göstermiş oldukları anlayış ve sabıra teşekkür ettiğini belirterek, yapılanların gösterilen sabıra değeceğini söyledi.

29 Ekim'de Üsküdar'da Açılışa Bekliyoruz

Son olarak genenin onur konuğu olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, kürsüye gelerek programa katılanlara hitaben bir konuşma yaptı. Yıldırım konuşmasına AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı'na, Üsküdar Belediye Başkanlığı'na ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederek başladı. Türkiye'de AK Parti ile birlikte demokratikleşme sürecinde önemli adımlar atıldığını belirterek, AK Parti iktidarı öncesi ve sonrası ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Gelinen noktanın henüz istenen olmadığını vurguladı. ''Cumhuriyetin 90. yılında Üsküdar'da temeli atılarak başlanan 'Marmaray Projesi'nin açılışını inşallah 29 Ekim'de Üsküdar'da gerçekleştireceğiz.'' dedi. AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı'nın ve Üsküdar Belediyesi'nin Üsküdar'da başarılı çalışmalara imza attığını, ''ilçe başkanım Sinan Aktaş'ı ve Üsküdar'ın gülen yüzlü Belediye Başkanı Mustafa Kara'yı kutluyorum'' dedi.

Bakan bey daha sonra özel olarak görüşmek isteyen iş adamları ile biraraya geldi.


Üsküdar Postası


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir