Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Kastamonu, 10 bin yolcu ağırladı

Kastamonu Havalimanı'ndan üç ayda 10 bin kişi yararlandı.

Kastamonu, 10 bin yolcu ağırladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Kastamonu Havalimanından üç ayda 10 bin kişi yararlandı. Ayrıca Havalimanından Ağustos ayı itibari ile 150 uçak iniş-kalkış yaptı.

Kastamonu Havalimanı'ndan üç ayda 10 bin kişi yararlandı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Temmuz-Ağustos dönemi kesin olmayan uçak trafiği verilerini paylaştı. DHMİ verilerine göre, Kastamonu'da bu yılın 3 ayında iç hatlarda 150 uçak seferi gerçekleştirildi.

Kastamonu Havalimanı, Temmuz-Ağustos ayları döneminde iç hatlarda 10 bin yolcu trafiği yaşandı.

Havalimanından gerçekleştirilen ticari uçak sefer sayısı ise 100 olarak açıklandı. Bu süre zarfında Kastamonu Havalimanından 100 özel uçak iniş-kalkış yaptı.

Kastamonu Havalimanından üç ayda 10 bin kişi yararlandı. Ayrıca Havalimanından Ağustos ayı itibari ile 150 uçak iniş-kalkış yaptı.

DHMİ verilerine göre, havalimanında kaydedilen yük trafiği ise 72 ton olarak açıklandı.

Kastamonu Havalimanı, 5 Temmuz 2013 tarihinde uçak seferlerine başlamasına rağmen kısa sürede büyük bir rağbet gördü. Buna rağmen Kastamonu Havalimanı, kısa sürede taşıdığı yolcu sayısı bakımından Balıkesir, Bingöl, Çanakkale, Gökçeada, Kocaeli Cengiz Topel, Siirt, Sinop, Şırnak Şerafettin Elçi, Tokat ve Uşak havaalanlarını geride bırakmayı başardı.

Kastamonulu vatandaşlar, Havalimanının açılmasıyla birlikte şehirde hareketlilik yaşandığını belirterek, Kastamonu'nun dünyaya açılan kapısının Havalimanından geçtiğini belirttiler.


kastamonuilkhaber.com


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Türkiye

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.06 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.