Son kararla bu ilçemiz uçuşa geçecek!

Kastamonu'nun Cide ilçesine bağlı Denizkonak köyüne yapılması planlanan balıkçı barınağı projesinin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın 2014 yılı yatırım programına alındığı bildirildi.

Son kararla bu ilçemiz uçuşa geçecek!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Kastamonu'nun Cide ilçesine bağlı Denizkonak köyüne yapılması planlanan balıkçı barınağı projesinin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın 2014 yılı yatırım programına alındığı bildirildi. Projenin 10 milyon liraya mal olacağı belirtildi.

Kastamonu'nun Cide ilçesine bağlı Denizkonak köyüne yapılması planlanan balıkçı barınağı projesinin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın 2014 yılı yatırım programına alındığı bildirildi.

İki yıl önce Denizkonak Derneği'nin başvuru ile gündeme gelen balıkçı barınağı projesi, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından onaylanarak 2014 yılı bütçesine konuldu. Denizkonak Balıkçı Barınağı Projesi için Ankara DLH Genel Müdürlüğü projenin tüm çalışmalarını tamamladı. İhale bedeli 10 milyon lira olan projenin ihalesi 2014 yılı başlarında yapılmış olacak ve yıl ortasında da yapım aşamasına geçilecek. Balıkçı barınağın yapımında bölgenin iş adamları ise maliyetin yüzde 20'sini karşılayarken, bölgenin gelişimine çok önemli katkılar sağlayacağı ve gelişmesine hız kazandıracağı belirtildi.

Denizkonak, Ağaçbükü, Çataloluk, Akbayır gibi Aydos'a kadar olan 22 köyün faydalanacağı Balıkçı Barınağı, bölgede tutulan balıkların soğuk hava deposu sayesinde farklı illere sevkiyatı yapılarak bölgeye ekonomik anlamda ciddi katkılar sağlayacak. Barınağın çok amaçlı kullanılabileceği, içinde sosyal tesis, soğuk hava deposu gibi üniteler de bulunacağı kaydedildi.


Haber7


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Türkiye

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir