AK Parti Üsküdar STK Temsilcilerini Ağarladı

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen sivil toplum kuruluşları iftar programı Üsküdar'da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Üsküdar STK Temsilcilerini Ağarladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen sivil toplum kuruluşları iftar programı Üsküdar Belediyesi Sosyal Tesisleri bahçesinde büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Üsküdar İlçe Halkla İlişkiler Birim Başkanı A. Tarık Şebik tarafından organize edilen iftara İstanbul Milletvekili Alev Dedegil, Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, belediye başkan yardımcıları Hilmi Türkmen, Ali Rıza Şenbabaoğlu ve Üsküdar'da faaliyet gösteren çok sayıda sivil toplum kuruluşunun başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Üsküdar yerel basın mensupları katıldı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen sivil toplum kuruluşları iftar programı Üsküdar'da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Üsküdar'da faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarından başkan ve yönetim kurulu üyelerinin davetli oluğu geceye; dernekler, okul aile birlikleri, spor kulüpleri, şehit ve gazi yakınlarının davetli olduğu iftar programına katılım çok yoğundu.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş yaptığı konuşmada ''Derneklerinde siyasi partiler gibi faaliyet gösterdiğini ve toplumun kaynaştırıcı bir unsuru'' olduğunu belirtti.

Çok önemli fedakarlıklarda bulunuyorsunuz
Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ise konuşmasında ''Üsküdar halkıyla olan irtibatımızın kurulmasında dernekler çok önemli ve çok aktif bir rol oynamaktadır. Birilerinin bu işi yapanlara bıyık altında gülmesi sizleri yıldırmasın, sizler bu millet için çok önemli fedakarlıklarda bulunuyorsunuz'' dedi.

Daha sonra söz alan İstanbul Milletvekili Alev Dedegil ise ''Sizlere sayın başbakanımızın selamını getirdim, iktidarımız döneminde derneklere çok ciddi desteklerde bulunduk, toplum için derneklerin ve sivil toplum kuruluşlarının önemini biliyor ve hep bu yönde çalışmalarımıza yön veriyoruz'' dedi.

STK iftar programı yapılan konuşmaların ardından son bulurken, program ikili sohbetlerle devam etti. Programın sonunda ise ilçe başkanı Sinan Aktaş ve belediye başkanı Mustafa Kara alandan ayrılan stk temsilcileri ile tek tek görüşerek alandan uğurladılar.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir