Başbakan Erdoğan, CHP'li Tekin için ağır konuştu

İstanbul'un silüetini bozan gökdelende Erdoğan'ın çocuklarının dairesi olduğunu iddia eden CHP'li Gürsel Tekin'e sert cevap.

Başbakan Erdoğan, CHP'li Tekin için ağır konuştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İstanbul'un silüetini bozan gökdelende Erdoğan'ın çocuklarının dairesi olduğunu iddia eden CHP'li Gürsel Tekin'e sert cevap.

İddiaları ''ispatla'' çağrısında bulunan Erdoğan, sicili bozuk ilan ettiği Tekin için ''Onun da Kadıköy'de ne olduğunu, ne mal olduğunu Kadıköy'de inşaat yapanlar çok iyi bilir''' dedi.

Partisinin grup toplantısında konuşan Erdoğan, çocuklarının gökdelende daireleri olduğunu iddia eden Tekin'e yüklendi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 19 Nisan'da partisinin Üsküdar İlçe Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında ''Tıraş edilmesini istediğiniz katlarda kimlerin dairesi var? 4 milyon dairelerin fiyatı. Kim sahibi? Senin çocuklarının...'' şeklinde konuşmuştu.

İSPAT EDEMEZSE NAMERTTİR
İşte bu sözler gazete sayfalarına taşındı.Erdoğan iddialarla ilgili suskunluğunu partisinin grup toplantısında bozdu.

''CHP'li sicili lekeli bir milletvekilinin çıkıp, İstanbul'daki gökdelenlerde çocuklarının dairesi olduğunu'' iddia ettiğini anlatan Erdoğan, ''Al birini vur öbürüne. Hiçbirinin farkı yok. Söylüyorum, eğer bu iddiasını ispat edemezse o sicili bozuk milletvekili de aynı şekilde yalancıdır, müfteridir, namerttir. Çünkü onun da Kadıköy'de ne olduğunu, ne mal olduğunu Kadıköy'de inşaat yapanlar çok iyi bilir'' dedi.

MUHALEFETİN BİZE ATTIĞI TAŞLARI ÜST ÜSTE KOYSANIZ BU KADAR YOL KONUT İNŞA EDİLİRDİ
Erdoğan, kendilerine 10 yıl içinde bu kadar yolu, konutu, eseri  nasıl yaptıklarının sorulduğunu belirten Erdoğan, ''Bu muhalefetin bize attığı taşları, yan yana, üst üste koysanız, zaten bu kadar yol, bu kadar konut inşa edilirdi. Biz hizmet ürettik onlar taşladılar. Bugün Sayın Kılıçdaroğlu'na üçüncü dersini de vermek isterim; bu ülkede taşlayarak, taşlatarak Başbakan olunmaz. Anlayana bu üç ders yeter'' görüşünü ifade etti.


İnternet Haber


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir