Gürsel Tekin Üsküdar'da Basın Açıklaması Yaptı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin 19 Nisan 2013 Cuma günü CHP Üsküdar İlçe binasını ziyaret etti.

Gürsel Tekin Üsküdar'da Basın Açıklaması Yaptı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin 19 Nisan 2013 Cuma günü CHP Üsküdar İlçe binasını ziyaret etti. Gürsel Tekin ziyareti esnasında Üsküdar'ı dolaşmayı ihmal etmedi ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Esnaf ziyaretinin ardından ilçe binasına geçen Tekin, burada yaptığı basın toplantısında son günlerde basında yer alan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın imar emsallerinin yüksekliği dolayısı ile İstanbul'da ortaya çıkan silueti bozan yapılardan duyduğu üzüntülerini ''İçim Yanıyor'' diye ifade ettiği açıklamalarına cevap verdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin 19 Nisan 2013 Cuma günü CHP Üsküdar İlçe binasını ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin gösterdiği fotoğraflarla ve plan tadilat belgeleriyle tüm bu rant yağmasının AKP'li belediyeler ve Büyükşehir belediyesinin bilgisi ve izni dahilinde olduğunu dolayısıyla bu üzüntünün anlamını kavrayamadığını Sayın başbakan'ın kendi yakınlarının ve milletvekillerinin sahibi olduğu bu yapıların İstanbul halkından çalındığını gerekirse 150 milyar dolar tutarındaki bu rant yağmasını aydınlatmak için mecliste bir komisyon kurulursa buna seve seve, katılacağını hesaplarına göre emsal artışından kaynaklanan rantın 40 milyar dolar'ın İstanbul halkına geri dönmesi halinde İstanbul'un ulaşım, imar, çevre gibi sorunların çözülebileceğini ifade etti.

Basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin yerel seçimlerde İstanbul Belediye başkanlığı'na aday olup olmayacağına dair bir soruya CHP içindeki her ferdin buna layık olduğunu mevcut belediye başkanı Kadir Topbaş'ın yapabildiği bu görevi her CHP'linin üstlenebileceği konusunda kanaati olduğunu söyleyerek cevapladı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir