CHP Üsküdar Gençlik Kollarının 18 Mart Çanakkale Gezisi

CHP Üsküdar Gençlik Kolları 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Yaşlılar Haftasını yaptığı etkinliklerle kutladı.

CHP Üsküdar Gençlik Kollarının 18 Mart Çanakkale Gezisi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi CHP Üsküdar Gençlik Kolları tarafından kutlandı. Gençlik kolları olarak Çanakkale'ye gezi düzenlendi.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi anma etkinlikleri kapsamında çoğunluğu gençlerden oluşan büyük bir grupla yapılan ziyarette şehitlik ve tarihi zaferin kazanıldığı savaş cepheleri ziyaret edildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi CHP Üsküdar Gençlik Kolları tarafından kutlandı. Gençlik kolları olarak Çanakkale'ye gezi düzenlendi.

CHP Üsküdar Gençlik Kolları yaptığı başka bir etkinlikte ise 18-24 Mart Yaşlılar Haftasında huzur evi ziyaretleri gerçekleştirdiler.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.06 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.