Üsküdar Belediye Meclisi Toplandı

Üsküdar Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı 3 Aralık 2012 Pazartesi günü belediye meclis salonunda gerçekleştirildi.

Üsküdar Belediye Meclisi Toplandı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı 3 Aralık 2012 Pazartesi günü belediye meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclisin ana gündem maddelerinden birisi de CHP meclis üyesi Mehmet Akyıldırım tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesi oldu.

Üsküdar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclis meclis üyesi de olan Mehmet Akyıldırım, 20 gün Alman Hastanesi'nde kanser tedavisi gördükten sonra kurtarılamayarak yaşamını yitirmişti.

Üsküdar Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı 3 Aralık 2012 Pazartesi günü belediye meclis salonunda gerçekleştirildi.

Geç tanıdık, erken kaybettik
CHP grup başkanı Doğan Tekel yaptığı konuşmada, Mehmet arkadaşımızı geç tanıdık, erken kaybettik. Hayatını kaybetmesinin ardından cenaze işlemleri ve her türlü ihtiyaçların giderilmesinde yardımcı olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

AK Parti grubu adına ise grup başkanı Osman Aydın söz alarak Mehmet abimizi çok severdik Allah mekanını cennet olsun diyerek sözlerini tamamladı.

Konuşma ve taziye mesajlarının ardından gündeme geçildi. Mehmet Akyıldırım'ın görev yaptığı meclis üyeliği, büyükşehir belediye meclis üyeliği ve komisyonlardan boşalan yerler için seçimler yapıldı.

Akyıldırım'dan boşalan CHP Üsküdar Belediye meclis üyeliğine Yasar Akyüz, görev yaptığı Bütçe ve Kesin Hesap komisyonuna geriye kalan süreyi tamamlamak üzere Hasan Durdağı'nın getirilmesi oy birliği ile kabul edildi. Yine Akyıldırım'ın görev yaptığı büyükşehir meclisine ise Ahmet Kılıç'ın devam etmesine karar verildi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir