'Avrasya Kalkınma Belediyeler Birliği' kuruldu

Avrasya'nın sosyal politikalarına destek vermek için Avrasya Kalkınma Belediyeler Birliği ile Avrasya Kalkınma Düşünce Enstitüsü kuruldu.

'Avrasya Kalkınma Belediyeler Birliği' kuruldu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Avrasya'nın sosyal politikalarına destek vermek için Avrasya Kalkınma Belediyeler Birliği ile Avrasya Kalkınma Düşünce Enstitüsü kuruldu. Belediyeler Birliği'nin merkezi Bişkek olarak belirlendi. Yönetim kurulunda Türkiye'den çok sayıda belediye başkanı yer alıyor.

Avrasya Kalkınma Platformu'nun çatısı altında kurulan Avrasya Kalkınma Belediyeler Birliği ile Avrasya Kalkınma Düşünce Enstitüsü'nün amacı bölgelerde sosyal, siyasal ve ekonomik olarak daha aktif rol almak. Merkezi Bişkek'te kurulan belediyeler birliğinin genel sekreterliğine Kırgızistan Bişkek Milletvekili Kalmatov Anorbek Baratovich getirildi.

Başkan Kara'da kurucular arasında
Birliğin kurucu üyeleri arasında şu isimler yer alıyor: Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Elazığ Belediye Başkanı M. Süleyman Selmanoğlu, Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, İstanbul Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Ankara Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan, Düzce Konuralp Belediye Başkanı Yusuf Ercan, Gölkaya Belediye Başkanı Ramazan Erdoğan, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Tuzla Belediye Başkanı Sadi Yazıcı, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan, Oğuzeli Belediye Başkanı Vekil Öztekin ve Kaynaşlı Belediye Başkanı İsmail Korkmaz.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Türkiye

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir