Esmerer, 'AKP iktidarı miadı dolmuştur'

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığının düzenlediği 'Sandıktan Al Haberi' adlı kampanyasının sonuç bildirgesi açıklandı

Esmerer, 'AKP iktidarı miadı dolmuştur'
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığının düzenlediği 'Sandıktan Al Haberi' adlı projenin bilgilendirme toplantısına katılan İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Esmerer 'AKP iktidarı miadı dolmuştur' dedi.

İslam Ülkeleri Aklını Başına Almalıdır
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer programda yaptığı konuşmada, ''İslam coğrafyası kan ve revan içerisinde. AB'nin şımarık çocuğu İsrail katliamlara devam ediyor. Avrupa ise katliamları yapan İsrail'e katliamı durdurması için çağrıda bulunacağına, Hamas'a çağrıda bulunuyor. İslam ülkeleri aklını başına almalıdır. Birlik ve bütünlük içinde olmalıdır. Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocanın çağrısı, gelin İslam birleşmiş milletleri kuralım, diyerek 40 yıl bunu haykırdı. Bunun önemini Avrupa hayranları hala anlamıyor. Sayın Başbakanımız D8'e gitti bizi memnun etti. Fakat ardından bu topraklar NATO topraklarıdır demesi bizi derinden yaralamıştır. Bu topraklar NATO değil, İslam topraklarıdır. Başbakanın bu açıklamalarını esefle karşılıyoruz''

Ülke, Borç Batağına Sürükleniyor
Ekonomiye dair açıklamalarda da bulunan Esmerer, 'AKP Hükümeti miadını doldurmuştur' dedi. Esmerer konuşmasına şöyle devam etti: ''AKP iktidarı hükümeti devraldığında 220 milyar dolar borcu varken şuan 560 milyar dolar borcu vardır. Borç batağına doğru sürükleniyoruz. Vatandaş devletine borçlu durumda. Sömürü politikası hızla devam ediyor. 10 milyon insan kredi kartı borcuna çalışıyor. Yazık değil mi vatandaşa. AKP hükümeti başarısızlığını çeşitli zamlar yaparak vatandaşı soyuyor. AKP iktidarının bahsettiği iyi ekonomi tamamen hayal ürünüdür. Ekonomi batmıştır. AKP miadını doldurmuştur. Tüm halkımızı 2 Aralıkta Saadet Partisi'nin Kadıköy'de yapacağı 'Mazlumlara destek, zalimlere lanet mitingine davet ediyoruz'' diyerek konuşmasını noktaladı.

Program sonrasında Üsküdar sahilinde katılımcılara ve halka aşure dağıtıldı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir