İstinye ve Tarabya'da Tekne Park açılıyor

Boğaz'daki deniz taşıtlarının düzensizliğine çözüm üretmek amacıyla İstinye ve Tarabya'da Tekne Park açılıyor.

İstinye ve Tarabya'da Tekne Park açılıyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Boğaz'daki deniz taşıtlarının düzensizliğine çözüm üretmek amacıyla İstinye ve Tarabya'da Tekne Park açılıyor.

Açılışını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın yapacağı Tekne Park'lar ilk olarak İstinye ve Tarabya koyunda konumlandırılacak.

İstinye'de 180, Tarabya koyunda 208 olmak üzere toplam 388 yat kapasiteli projeyi tamamlayan İSPARK, İstanbul boğazındaki diğer uygun noktaların fizibilite çalışmasına da başladı. Planlanan diğer noktalarında faaliyete geçmesiyle birlikte İstanbul Boğazında yaklaşık 5 bin yat ve teknenin parklandırılması hedefleniyor.

İSPARK tarafından işletilecek tekne parklarda; ofis hizmetleri (genel enformasyon hizmeti, meteoroloji bilgileri, haberleşme vb), genel hizmetler (su, elektrik, duş vb) ve güvenlik hizmetleri sunulacak. Tekne parklardan kısa süreli bağlamak isteyen tekne sahipleri yararlanabileceği gibi haftalık, aylık ve yıllık abonelik hizmeti de verilecek. 10-30 metre arasındaki orta ve büyük tekneler İstinye'de, 16 metreye kadar olan tekneler ise Tarabya'da bağlanabilecek.

Boğaz'daki deniz taşıtlarının düzensizliğine çözüm üretmek amacıyla İstinye ve Tarabya'da Tekne Park açılıyor.

İstinye ve Tarabya'da yapımı tamamlanan Tekne Parkları, 21 Eylül Cuma günü hizmete açıyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla İstinye koyunda saat 14.30'da gerçekleştirilecek açılış ile modern Tekne Parklar hizmete girecek.


İstanbul Ajansı


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

İstanbul

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir