Fişleme yaparken fişlenmiş..!

CHP'nin emekli müftü olan İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in de bizzat BÇG tarafından fişlendiği ortaya çıktı.

Fişleme yaparken fişlenmiş..!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

CHP'nin emekli müftü olan Milletvekili İhsan Özkes, BÇG tarafından ''olası bir seçime yatırım yapmak amacıyla kendi ismini taşıyan pankartları camilere astırarak propagandasını yapıyor'' diye fişlenmiş.

28 ŞUBAT sürecinde Batı Çalışma Grubu'nun (BÇG) yürüttüğü 'irtica' avına destek verip bazı camileri irticacılıktan fişlediği ortaya çıkan CHP'nin emekli müftü olan İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in de bizzat BÇG tarafından fişlendiği ortaya çıktı. Dönemin Genelkurmay 2. Başkanı Çevik Bir'in başkanlığında yürütülen BÇG'nin hazırladığı irticai faaliyetler raporunda Özkes'in tarikatlarla ilişkisinin olduğu, 8 yıllık kesintisiz eğitim uygulamasına karşı olduğu vurgulanıyor. Raporda, Özkes'in olası bir seçime karşı kendi ismini taşıyan pankartları camilere astırdığı, bu sayede kendi propagandasını yaptığı bilgisine yer veriliyor.


Star Gazete


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir