Hilmi Türkmen, Şalpazarı'nda panele katıldı

Şalpazarı'nda, ''Ekonomik ve Eğitim Sorunları ile Turizm Potansiyelinin Geliştirilmesi ve Kültürel Hayat'' konulu panel düzenlendi.

Hilmi Türkmen, Şalpazarı'nda panele katıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Şalpazarı Dernekler Federasyonu (ŞALFED) tarafından Atatürk İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda düzenlenen panele, Şalpazarı Belediye Başkanı Fehmi Cengiz, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Metin Günay, CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Özdemir, Şalpazarı Dernekler Federasyonu Başkanı Köksal Durmuş ile sivil toplum örgütü yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Panelin açılış konuşmasını yapan Şalpazarı Dernekler Federasyonu Başkanı Durmuş, ilçenin sıkıntılı günler yaşadığını öne sürerek, ''Şenliklere göstermiş olduğumuz hassasiyeti ilçemizin sorunlarına da gösterelim'' dedi.

İlçenin kültürel eğlencenin yapıldığı yer olarak anıldığını belirten Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Türkmen ise, ''Şalpazarı kültürünün eğlenceden ve horondan olmadığını ne zaman dosta düşmana gösterir, kendi çocuğumuza bunu aşılamaya ve anlatmaya çalışırsak bütün problemlerimiz çözülmüş olur. Adliyemiz de kapanmaz, çocuklarımız da iyi eğitim alır, bizim de hayat standardımız yükselir'' diye konuştu.

Panelde, daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir, ilçenin eğitimdeki durumuyla ilgili sunum yaptı.


Salpazarihaber


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Türkiye

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir