En Başarılı Başkanlar Sıralaması?

ORC Araştırma Merkezi tarafından Türkiye genelinde yapılan araştırmada şaşırtan isimler listeye girdi. Mustafa Kara kaçıncı sırada?

En Başarılı Başkanlar Sıralaması?
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Türkiye'nin En Başarılı İlçe Belediye Başkanları Sıralaması?

ORC Araştırma Merkezi tarafından Türkiye genelinde yapılan yerel yönetimler araştırmasında, 892 ilçe belediyesi arasında en başarılı belediye başkanları sıralaması yapıldı.

07-15 Haziran 2012 tarihleri arasında 81 il merkezi ve 16 büyük şehrin bütün metropol ilçelerinde 14 bin 650 kişi ile birebir yapılan ankette yüzde 55.4'lik başarı oranı ile Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara onuncu sırada yer aldı.

En başarılı metropol ilçe belediye başkanları anketinde yüzde 69.2 oranı ile Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki birinci, yüzde 67.8 oranı ile Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan ikinci, yüzde 65.4 oranı ile Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir üçüncü, yüzde 61.7 başarı oranı ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu dördüncü, yüzde 60.3 oranı ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül beşinci, yüzde 58.9 oranı ile Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı altıncı, yüzde 57.1 oranı ile Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı yedinci, yüzde 56.5 oranı ile Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk sekizinci, yüzde 56.0 oranı ile Selçuk Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay dokuzuncu ve yüzde 55.4 oranla Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ise onuncu sırada yer aldı.


Haberler.com


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Türkiye

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir