Bakan Yazıcı Üsküdarlı İş Adamlarıyla Buluştu

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Üsküdar'da ''Geleneksel İş Adamları Yemeği''ne katıldı.

Bakan Yazıcı Üsküdarlı İş Adamlarıyla Buluştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Bakan Yazıcı, ''Üsküdarlı İş Adamları Yemeği''ne katıldı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından Küçük Çamlıca Köşkü'nde düzenlenen ''Geleneksel İş Adamları Yemeği'' katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, ''Gerçek kişiler için hafıza ne kadar önemi ise toplumsal süreçler bakımından kolektif hafıza o kadar önemlidir. On yıldan bu yana Türkiye muazzam bir değişim yaşıyor. Bu değişim temelinde güven ve istikrar vardır. Bütün icraatlarımız bu güven ve istikrar üzerine gelişiyor. Güven ve istikrarı sağlayan ise aziz Türk milletidir. Türk milleti prensip sahibi ve kimin ile yürüyeceğini sandık önüne geldiğinde sandığa yansıtan bir millettir. Biz AK Parti olarak bu istikrarın kıymetini biliyoruz yolumuza buna göre devam ediyoruz. Biz bu sözü 3 Kasım 2002 de verdik bu sözü seçim meydanlarında verilmiş bir söz olarak bırakmadık bunu hayat felsefesi anlamına dönüştürdük'' dedi.

Beyanname vermeyen birçok şirketin olduğunu kaydeden Bakan Yazıcı, ''Türkiye'de 247 bin gayri faal şirket var. Beyanname vermeyen beyin ölümleri gerçeklemiş ama hukuki varlıkları devam eden şirketlerdir. Bunların fişlerini çekilmesi lazım, kanuna eklediğimiz geçici bir maddeyle bu durumda bulunan şirketlerin kolayca tasfiye edilmesine imkan sağlayacak bir düzenleme getiriyoruz'' şeklinde konuştu.

Yemeğe AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve Üsküdarlı iş adamları katıldı.


Haberler.com


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir