Aziz Babuşcu yeniden seçildi

AK Parti 4. İstanbul Olağan Kongresi'nde il başkanlığına Aziz Babuşcu yeniden seçildi.

Aziz Babuşcu yeniden seçildi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti'nin 4. İstanbul Olağan Kongresi, dün ''Bir olduk, birlik olduk, birlikte Türkiye olduk'' temasıyla Türk Telekom Arena'da gerçekleştirildi.

Kongrede, 702 delegeden 616'sı oy kullandı. Kongrede, mevcut başkan Aziz Babuşcu, 616 delegenin 603'ünün oyunu alarak, AK Parti İstanbul İl Başkanı oldu.

Kongrede, 50 kişilik Yönetim Kurulu, 5 kişilik Disiplin Kurulu ve 3 kişilik Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyeleri de belirlendi.

Kongrede, aralarında Aziz Babuşcu, Kadir Topbaş, Nevzat Şatıroğlu, Lokman Çağırıcı, Osman Develioğlu, Yücel Çelikbilek, Ahmet Misbah Demircan, Ahmet Poyraz, Mehmet Teyfik Göksu, Necmi Kadıoğlu, İsmail Kavuncu, Mustafa Demir, Erhan Erol, Şakir Yücel Karaman, Fazlı Kılıç, Aziz Yeniay, Salih Kenan Şahin, İsmail Erdem, Hüseyin Keskin, Cahit Altunay, Can Tabakoğlu, Şadi Yazıcı, Hasan Can, Mustafa Kara, Murat Aydın, Orhan Uzuner, Ahmet Selamet, Göksel Gümüşdağ, Sefer Kocabaş, Ömer Lütfi Arı, Hüseyin Evliyaoğlu, Ali İbiş, Cengiz Kaptanoğlu, Nevzat Er, Özlem Piltanoğlu, İnci Özdemir, Eşref Albayrak ve Hüseyin Baştürk'ün de aralarında bulunduğu 186 kişi genel merkez delegesi olarak seçildi.


Posta


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir