Erbakan'ı davet etti görevden alınıyor

El-Aziz adlı internet sitesinde yer alan bir iddiaya göre Üsküdar İlçesi tarafından yapılan Gençlik Şölenine Fatih Erbakan davet edildiği için İlçe Başkanı Nizamettin Özcan görevden alınıyor...

Erbakan'ı davet etti görevden alınıyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Bu sabah el-aziz.com adlı internet sitesinde yer alan bir haberde;

''Üsküdar İlçesi tarafından yapılan Gençlik Şölenine Erbakan davet edildiği için İlçe Başkanı Nizamettin Özcan görevden alınıyor... Saadet Partisi'ndeki Balgat diktasını ve O diktanın İstanbul'da ki uzantılarını teşkilatlarımıza şikâyet ediyoruz.

22 Nisan 2012 tarihinde YİK üyesi Ahmet Tekdal, İsmail Müftüoğlu, GİK üyeleri, İstanbul il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla Üsküdar İlçesi tarafından yapılan gençlik şölenine Erbakan davet edildiği için Üsküdar İlçe Başkanı Nizamettin Özcan görevden alınıyor.'' şeklinde yayınlanan haber sonrasında kendisiyle irtibata geçtiğimiz Nizamettin Özcan'dan haberin doğruluk derecesini sorduk.

Nizamettin Özcan yaptığı açıklamada, ''Birileri endişelerini dile getiriyor. Böyle bir şey yok'' dedi.

El Aziz'de yayınlanan haber;
http://www.el-aziz.com/haber/5753/ERBAKANCI_KIYIMI_DEVAM_EDIYOR.html


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir