AK Parti Üsküdar'da kongre heyecanı

Yaklaşan ilçe kongresi öncesi Ak Parti Üsküdar teşkilatı yerel basınla bir araya geldi.

AK Parti Üsküdar'da kongre heyecanı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın 4. Olağan Kongresi 11 Şubat 2012 Cumartesi Saat 15'de Burhan Felek Voleybol Salonu'nda gerçekleştirilecek. Yaklaşan kongre öncesi AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı Üsküdar yerel basını ile bir araya geldi. Kongre sürecini değerlendiren ilçe başkanı Sinan Aktaş aday olacağını açıkladı.

Katibim Restaurant'a düzenlenen toplantıda ilçe başkanı Sinan Aktaş'ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Tanıtım Medya Birim başkanı Ömer Hayal toplantının açılış konuşmasını yaparak sözü Sinan Aktaş'a verdi.

Kongre süreci ve parti tüzüğü hakkında basın mensuplarına bilgi veren Aktaş, bir yıldır sürdürdüğü başkanlık görevi süresince yaptıkları çalışmaları anlattı, teşkilatın teveccühü ile yeniden aday olacağını, şuan itibariyle kongrede başka aday çıkmasını beklemediklerini açıkladı.

Sinan Aktaş konuşmasında genel, yerel ve Referandum'dan başarı ile birinci parti çıktıklarını, 80 bin üye ile İstanbul'da ve Türkiye genelinde en fazla üyeye sahip olan 2.ilçe olduklarını, 7800 seyirci kapasiteli salonda en büyük ilçe kongresini gerçekleştireceklerini, Başbakan Erdoğan'ı kongreye davet ettikerini sözlerine ekledi.

İlçe Başkanı Sinan Aktaş'ın konuşmasının bir kısmı;

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Üsküdar'da tek aday Sinan Aktaş...

Toplantı sonunda yerel basın mensupları Sinan Aktaş'a sorular yöneltti. Üsküdar yerel basın mensupları özellikle sağlık, deprem, yeşil alanlar, spor sahaları ve kongre süreci konusunda Aktaş'a sorular sordu. Aktaş, kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayarak bu alanlarda oluşacak herhangi bir sorunda hükümetin ve partilerinin hedef alındığını bu nedenle halkımızı ilgilendiren her alanda sorunları çözmek için tüm gücleriyle çalıştıklarını, yapılan hizmetlerin takipçisi olduklarını belirterek Üsküdarlı vatandaşlarımızı her konuda mağdur etmemeye çalışıyoruz dedi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Yaklaşan ilçe kongresi öncesi Ak Parti Üsküdar teşkilatı yerel basınla bir araya geldi.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir