Üsküdar CHP'nin gecesine yoğun ilgi

CHP Üsküdar İlçe Teşkilatı'nın Çamlıca Sefa Restaurant'ta düzenlediği ''Dostluk ve Dayanışma Gecesi'' yoğun ilgi gördü.

Üsküdar CHP'nin gecesine yoğun ilgi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

CHP Üsküdar Dayanışma Gecesi
CHP Üsküdar İlçe Teşkilatı'nın 15 Ocak 2012 Cumartesi gecesi Büyük Çamlıca Sefa Restaurant'ta düzenlediği dostluk ve dayanışma gecesi parti üyelerinin katılımıyla çok kalabalık bir katılımla gerçekleştirildi.

Dostluk ve Dayanışma Gecesi'ne CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi ve İstanbul Bölge Milletvekilleri Av. Mahmut Tanal ve İhsan Özkes, İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve eski milletvekili Mehmet Moğultay, ilçe yönetimi, belediye meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve çok sayıda parti üyesinin yanı sıra üsküdar yerel basın mensupları da geceye katılanlar arasında yer aldı.

Gecenin sunumunu Sait Gencer yaptı. Gencer, geceye katılan davetlileri selamladıktan sonra gecenin anlam ve önemini anlatan bir konuşma yaptı.

Gencer'in ardından açılış konuşmasını Üsküdar İlçe Başkanı Mustafa Çetinkaya yaptı. İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi ve Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de gece de konuşma yaptılar.

Geceye davet edilen fakat yoğun programı nedeniyle katılamayan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun mektubunu ilçe başkanı Mustafa Çetinkaya okudu. Gece gençlik kollarının yapmış olduğu konuşma ve sunumun ardından sanatçıların sahne alması ile birlikte devam etti.

MUSTAFA ÇETİNKAYA'NIN KONUŞMASI

CHP Üsküdar Dayanışma Gecesi Mustafa Çetinkaya konuşması

OĞUZ KAAN SALICI'NIN KONUŞMASI

CHP Üsküdar Dayanışma Gecesi Oğuz Kaan Salıcı konuşması

AKİF HAMZA ÇEBİ'NİN KONUŞMASI

CHP Üsküdar Dayanışma Gecesi Akif Hamza Çebi konuşması

GÜRSEL TEKİN'İN KONUŞMASI

CHP Üsküdar Dayanışma Gecesi Gürsel Tekin konuşması


Üsküdar 34Puan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir