Birim başkanları Üsküdar'da bir araya geldi

AK Parti İstanbul Halkla İlişkiler Birimi kahvaltılı sabah toplantısı, Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi'nde yapıldı

Birim başkanları Üsküdar'da bir araya geldi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti İstanbul Halkla İlişkiler Birimi kahvaltılı sabah toplantısı, Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi toplantı salonunda 39 ilçe'nin Halkla ilişkiler birim başkanı'nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Kahvaltılı toplantı programının ev sahipliğini AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı yaptı. AK Parti Üsküdar Halkla İlişkiler Birim Başkanı ve Başkan Yardımcısı Esat Kalay mevkidaşı misafirlerini toplantı salonu girişinde karşıladı. Toplantı Halkla İlişkiler Birim Başkanı Ayşenur Bilgi Solak'ın anlık bir program değişmesinden dolayı yaklaşık bir buçuk saat geç başladı.

Halkla İlişkiler Birim Başkanı Ayşenur Bilgi Solak'ın toplantıya katılımı ile program başladı. Programa AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş'da katıldı.

Kahvaltılı toplantı programı AK Parti Üsküdar Halkla İlişkiler Birim Başkanı Esat Kalay'ın açılış konuşması ile başladı. Misafirleri selamlayan Kalay, ardından sözü ilçe başkanı Sinan Aktaş'a bıraktı. Aktaş, konuşmasına tüm misafirleri selamlayarak başladı. Ardından toplantının yapıldığı Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi'nin kısa bir tanıtımını yapan Aktaş, böyle bir kopleksin Üsküdar da çok önemli olduğunu, özellikle bayanların spor salonu imkanından yararlanmasının ve memnuniyetin altını çizdi. Tekrardan katılım gerçekleştiren misafirlerini selamlayan Aktaş sözü Ayşenur Bilgi Solak'a bıraktı.

Solak, ilk olarak programa geç gelmesi dolayısıyla tüm birim başkanlarından özür diledi. Ardından da seçim sonrasında değerlendirme toplantısı yaptıkları Üsküdar Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde bu toplantının kararının alındığını ifade eden solak bu toplantıların devam edeceğini söyledi. Ardından da başbakan Recep Tayyip Erdoğan için yazılan bir mektup olduğunu ve bu mektubu program sonrasında başbakanın Kısıklı'daki konutunun önünde kurulan alana giderek kendisine ulaştıracaklarını ve ziyaretçi defterine taziyelerini bildiren bir yazı yazacakları anlattı.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN
 
  AK Parti İstanbul Halkla İlişkiler Birimi kahvaltılı sabah toplantısı, Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi toplantı salonunda 39 ilçe'nin Halkla ilişkiler birim başkanı'nın katılımı ile gerçekleştirildi.

AK Parti İl Halkla İlişkiler Birim Başkanı Ayşenur Bilgi Solak'ın konuşmasının ardından Kısıklı'ya geçen birim başkanları burada ulusal basın mensubu gazetecilere lokum ikramında bulunduktan sonra ziyaretçi defterine yazı yazdılar ve mektubu ise başbkana ulaştırmak üzere özel kalemine bıraktılar.

Ziyaretçi defteri yazıldığı sırada Başbakan Erdoğan Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nden dönüşüne şahitlik eden grup başbakanı selamlayarak iyi olmasından dolayı kendisine sevgi gösterisinde bulundular.

Program ziyaretçi defterine yazılan taziye mesajına birim başkanlarının imza atması ile sona erdi.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir