''Deprem Odaklı Çalışma Grubu'' kuruldu

İBB, Kadir Topbaş başkanlığında ''Deprem Odaklı Çalışma Grubu'' kurdu, Başkan Mustafa Kara da listede yer alıyor.

''Deprem Odaklı Çalışma Grubu'' kuruldu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
İstanbul Büyükşehir Belediye meclisinde, parti grup başkan vekilleri koordinasyonunda ''Deprem Odaklı Çalışma Grubu'' oluşturuldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın başkanlığında ilçe belediye başkanları ve teknik müdürlerinin ''Deprem Odaklı Kentsel Dönüşüm'' toplantısında alınan kararları uygulamaya koydu.

Yapılan Açıklamada, Deprem Odaklı Çalışma Grubu''nda AK Parti Grup Başkanvekili M. Ergün Turan, CHP Grup Başkanvekili Fahrettin Kayhan, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, İmar Komisyonu Başkanı Sefer Kocabaş, İmar Komisyonu Başkanvekili Timur Soysal, Deprem ve Doğal Afet Komisyon Başkanı Veli Sarıkaya, Deprem ve Doğal Afet Komisyon Başkanvekili Abdi Kesimal, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İmar Komisyonu üyesi Sedat Özkan, Deprem ve Doğal Afet Komisyonu Üyesi Mustafa Özdemir'in bulunduğu belirtildi.


İnternet HaberPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

İstanbul

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir