Üsküdar Belediyesi'nde devir teslim töreni yapıldı

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Üsküdar'da seçimi kazanan CHP adayı Sinem Dedetaş, düzenlenen devir teslim töreninde koltuğu devraldı.

Üsküdar Belediyesi'nde devir teslim töreni yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Üsküdar'da seçimi kazanan CHP adayı Sinem Dedetaş, düzenlenen devir teslim töreninde koltuğu devraldı.

Düzenlenen devir teslim töreninde eski belediye başkanı Hilmi Türkmen bir konuşma ve takdim gerçekleştirdi. Yapılan konuşmaların ardından Hilmi Türkmen tarafından Üsküdar'ın 35 yıllık mührü Yeni Belediye Başkanı Sinem Dedetaş'a teslim edildi.

Devir teslim töreninin ardından Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş resmi olarak görevine başlamış oldu.

Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş resmi olarak görevine başlamış oldu.

Üsküdarımızı birlikte yöneteceğiz

Üsküdar'ın yeni belediye başkanı Sinem Dedetaş yaptığı açıklamada ''Öğrencilik yıllarımdan itibaren ilk evim olan Üsküdar'ın ilk kadın belediye başkanı olduğum için çok mutlu ve gururluyum. Bugün, görevi Sayın Hilmi Türkmen?den teslim aldım. Şimdi Üsküdarlı komşularımıza verdiğimiz sözleri tutmak için çok çalışacak, Üsküdarımızı birlikte yöneteceğiz'' dedi.

Devir teslim töreninde CHP İlçe Başkanı İbrahim Çağlar Atalar, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Erdem Demir, Üsküdar 2009-2014 yılları arasında belediye başkanı olan Mustafa Kara, her iki partininde ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Üsküdarlılar hazır bulundu.


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir