Üsküdar'da değişim başkan yardımcılarından başladı

Üsküdar Belediyesi'nde görev değişimleri başkan yardımcılarından başladı.

Üsküdar'da değişim başkan yardımcılarından başladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen geçtiğimiz günlerde yönetim kadrosunda bir dizi değişikliğe gitti. Başkan Türkmen, başkan yardımcıları Zeki Bıyık ve Mustafa Serdar Güleç görevden aldı.

Başkan yardımcısı Zeki Bıyık'ın yerine Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Zekeriya Şanlıer atanırken, başkan yardımcısı Mustafa Serdar Güleç'in yerine ise Destek Hizmetleri Müdürü İsa Doğan Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından atandı.

Üsküdar Belediyesi'nde bir değişimde belediye kuruluşu olan Kent A.Ş.'de yaşandı. Kent A.Ş. yönetim kurulu başkanı Ahmet Tokkan'ın yerine ÜSİM Müdürü Ali Çiçek getirildi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir