Üsküdar Belediyesi'nin 2 yıllık performansı

Üsküdar'da 2 yıl içinde vatandaşın hizmetine kazandırılan 200 eserin sunumu gerçekleşti.

Üsküdar Belediyesi'nin 2 yıllık performansı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen programda Üsküdar ilçesinin sosyal ve kültürel çehresini değiştiren projelerin sunumunun yapıldığı etkinliğe Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen'in yanı sıra, muhtarlar, spor kulüplerin temsilcileri, vakıf başkanları, dernek yetkilileri ve diğer STK'lar da katıldı.

TÜRKMEN, ''MADEMKİ BU ŞEHİRDE NEFES ALIYORUZ, BU GÜZEL ŞEHRE NEFES VERMEK ZORUNDAYIZ''

Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezi'nde gerçekleşen sunuda konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen: ''Bizim bir sloganımız var. Üsküdar'da nefer alan Üsküdar'a nefes vermeli diye. Evet, gerçekten bu şehirde nefes alıyoruz, nefes vermek durumundayız. Görevimiz ne olursa olsun. Bir sivil toplumda yönetici olabiliriz, bir mahallede olabiliriz, meclis üyesi olabiliriz, belediye başkanı olabiliriz. Her hangi bir sade vatandaş olabiliriz hiç fark etmez. Mademki bu şehirde nefes alıyoruz, bu güzel şehre nefes vermek zorundayız. Ve görüyorum ki bütün Üsküdarlılar bu nefes konusunda adeta birbiriyle yarışıyorlar. Bizlerde Üsküdar belediyesi olarak 2 yıllık süre içerisinde gece gündüz demeden sizlerin destekleriyle gerçekten Üsküdar'ımıza daha fazla değer neler katabiliriz düşünerek çalışıyoruz'' dedi.

Üsküdar'da 2 yıl içinde vatandaşın hizmetine kazandırılan 200 eserin sunumu gerçekleşti.

Başkan Türkmen konuşmasına şöyle devam etti; ''Yıllardır çözülemez, bu işin çözümü yok dene bazı önemli projeleri de bazı önemli hizmetleri de hamd olsun başarmış durumdayız. Bunlardan bir tanesi bizim meşhur kronikleşmiş boğaz bölgesindeki imar-plan meselesi. Yıllardır konuştuk, o gün bugündür bu işler konuşuluyor. Her dönem belediye başkan adaylarımız, belediye başkanlarımız bu boğaz planlarını biz çözeceğiz, bu sıkıntılar ortadan kalkacak diye, biz hep vaad ettik, millete söz verdik. Ama değerli kardeşlerim gerçekten Allah'a hamd ediyorum ki bu işin sonuna geldik. Bu verdiğimiz sözün çözülmüş olmasının da bahtiyarlığını yaşıyoruz''.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir