Üsküdar'da Öğrenciler Lale Soğanı dikti

Üsküdar Belediye Başkan Hilmi Türkmen Genç Enderun öğrencileriyle lale soğanı dikti.

Üsküdar'da Öğrenciler Lale Soğanı dikti
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediye Başkan Hilmi Türkmen Genç Enderun öğrencileriyle lale soğanı dikti. Başkan Hilmi Türkmen, ''Üsküdarımızda Çamlıca'da lale soğanlarını dikmiş olduk. Çocuklarımızın ellerinde o bereket, güzellik toprakla buluşmuş oldu'' dedi.

Üsküdar, Çamlıca Sabahattin Zaim Eğitim Merkezi'nde eğitim gören öğrenciler, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile lale soğanı dikti. Başkan Hilmi Türkmen eğitim merkezi bahçesine dikilen lale soğanları hakkında bilgi verdi.

Üsküdar Belediye Başkan Hilmi Türkmen Genç Enderun öğrencileriyle lale soğanı dikti.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Şu anda İstanbul'a lale dikme mevsimi. Laleleri toprağa gömüyoruz. Ve 3 ay uykuya yatıyorlar. İnşallah 3 ay sonra çok güzel İstanbul görselinde ortaya çıkacaklar. Bu bizim sevimli çocuklarımızla birlikte Üsküdarımızda lale soğanı diktik. Çocuklarımızın sevgisini, neşesini, mutluluğunu adeta soğanlarımızla birlikte toprağa uykuya yatırmış olduk. Biliyorsunuz lale sabrın sembolüdür. 3 ay boyunca hiç harekete geçmeden sabırla toprakta uyuyacaklar. Hep birlikte çok güzel bir İstanbul, Üsküdar göreceğiz. Bu çocuklarımızın elinden de soğanların toprakla buluşması ayrı bir güzellik ayrı bir mutluluk. Üsküdarımızda Çamlıca'da lale soğanlarını dikmiş olduk. Çocuklarımızın ellerinde o bereket, güzellik toprakla buluşmuş oldu'' dedi.

Başkan Hilmi Türkmen, ''Üsküdarımızda Çamlıca'da lale soğanlarını dikmiş olduk. Çocuklarımızın ellerinde o bereket, güzellik toprakla buluşmuş oldu

Öte yandan Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sabahattin Zaim Eğitim Merkezi'nde eğitim gören Enderun gençlerinin ahşap oymacılığı yaptıkları sınıfı gezerek bilgi aldı.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir