Başkan Hilmi Türkmen STK temsilcileriyle buluştu

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, düzenlenen akşam yemeğinde ilçede görev alan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.

Başkan Hilmi Türkmen STK temsilcileriyle buluştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar'ın gelişmesi ve vatandaşların refahını en üst düzeye çıkartmak için çalışmalarını hızlandıran Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ilçede görev alan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileriyle Kız Kulesi Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

Programa katılan Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin masalarını tek tek dolaşan Başkan Türkmen, STK temsilcilerle tek tek ilgilenerek bol bol fotoğraf çektirdi.

Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin masalarını tek tek dolaşan Başkan Türkmen, STK temsilcilerle tek tek ilgilenerek bol bol fotoğraf çektirdi.

''ÇOCUKLARIMIZA BIRAKACAĞIMIZ EN GÜZEL MİRAS YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERDİR''

Üsküdar gibi güzel bir ilçeye hizmet etmekten mutlu olduğunu dile getiren Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Bu güzel ilçeye hizmet veriyoruz. Aranızda bazılarınız, dernek başkanı, bazılarınız, aile birliği başkanları, siyasi parti temsilcileri olabilir ama şunu unutmayalım ki hepimiz Üsküdar'da yaşıyoruz. Şunu açık olarak söylüyorum ki çocuklarımıza bırakacağımız en güzel miras, bu şehre yapmış olduğumuz çalışmalarımızdır'' diye konuştu.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, düzenlenen akşam yemeğinde ilçede görev alan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.

''BELEDİYE BÜTÇESİNİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ EĞİTİME AYIRIYORUZ''

En önemli unsurlarımız çocuklarımız ve gençlerimizdir diyen Başkan Türkmen, ''Üsküdar Belediyesi olarak Sosyal Belediyecilik kavramını boş bir kavram olarak görmüyoruz. Belediye kanunlarından dolayı görevlerimiz var ama biz kanunların ötesinde çalışma yapmalıyız. Biz bu düşünceyle belediyenin bütçesinden yaklaşık 50 milyon TL'yi eğitime yani çocuklarımıza ayırıyoruz'' şeklinde konuştu.

Gençlere hizmet noktasında siyasi parti veya dünya görüşü ayrımı yapmadan çalışmalara devam etmeliyiz diyerek konuşmasını sürdüren Başkan Türkmen, ''Gençlerimiz noktasında çalışmalarımızı sürekli olarak yapmalı ve siyasi ayrım gözetmemeliyiz. Biz ayrım yaparsak bu gençlerimiz kaybederiz. Bize sürekli gençlerle ilgili projeler getirin birlikte çalışalım. Sürekli olarak söylüyorum gençlere yönelik çalışmalar ertelenemez. Gençlerimiz belirli bir zaman sonra elimizden uçup gidiyorlar. Büyükşehirlerin en büyük sıkıntıları gençlerin park ve bahçelerde uyuşturucu madde kullanmalarıdır. Gençlerimizle ilgili çalışmalar hepimizin görevlerinin başında yer almaktadır'' ifadelerini kullandı.

Program sonunda masaya oturan başkan Türkmen, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileriyle uzun uzun sohbet ederek, onların sorunlarını dinledi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.04 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir