Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü değişti

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde merakla beklenen il içi tayinler belli oldu. Tayinlerle birlikte Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne de yeni atama yapıldı.

Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü değişti
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Emniyet Müdürü Selami Altınok'un seçim hükümetinde İçişleri Bakanı olmasının ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde, merakla beklenen terfi ve atamalar ilçelere de yansıdı.

Emniyet Müdürü Selami Altınok'un seçim hükümetinde İçişleri Bakanı olmasının ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne Terörle Mücadele'den Sorumlu Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan getirilmişti. Çalışkan'ın atamasının yapılmasının ardından İstanbul'da il içi tayinlerde gerçekleşti.

Çalışkan'dan boşalan Terörle Mücadeleden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na İstihbarat Şube'den Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Metin Turanlı getirildi. Turanlı, hem İstihbarat hem de Terörle Mücadele Şubesi'nin yanı sıra Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü ve Tanık Koruma Şubesi'nden de sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Sultanbeyli'de 10 Ağustos'ta meydana gelen çatışmada şehit düşen Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü Beyazıt çeken'in yerine Haluk Helvacı getirildi.

ÜSKÜDAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan terfi ve tayinler ilçelere de yansıdı. Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Üsküdar ile Beykoz İlçeleri, Boğaziçi Köprüler Koruma, Bakım Onarım Şubeleri ve İş Sağlığı Güvenliği Bürosu görevlerinden sorumlu olacak. Verdi'nin yerine ise Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Gürkan Kaya atandı.

Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Gürkan Kaya'yı ilk ziyaret eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen oldu.

KAYA'NIN İLK ZİYARETÇİSİ BAŞKAN TÜRKMEN OLDU

Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Gürkan Kaya'yı ilk ziyaret eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen oldu. Başkan Türkmen, Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yeni atanan Gürkan Kaya'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dedi. Kısa süre sohbet eden ikili ziyaretin ardından birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bizde Üsküdar 34 Haber Sitesi ve Üsküdar Postası yayın ekibi olarak yeni atanan emniyet müdürümüz Gürkan Kaya'ya hayırlı olsun diyoruz.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir