Üsküdar ile Brooklyn Kardeş Şehir oluyor

Türk ve Amerikan halkları daha da yakınlaşıyor. İstanbul ile New York arasındaki uzaklıklar ortadan kalkıyor. Üsküdar Belediyesi ile Brooklyn Belediyesi ''Kardeş Şehir'' oluyor.

Üsküdar ile Brooklyn Kardeş Şehir oluyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Kültür, sanat ve medeniyet şehri Üsküdar, ABD'deki en yoğun Türk nüfusunun yaşadığı Brooklyn'le, bir yandan yerel yönetim noktasında deneyim ve tecrübe paylaşımına olanak sağlayacak diğer yandan da coğrafi uzaklığı ortadan kaldırarak kültürel ve ticari dinamikleri hayata geçirecek olan ''Kardeş Sehir'' protokolüne imza atıyor.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams'ın imzalayacağı ''Kardeş Şehir'' protokolü şehrimizin gelişimine önemli katkı sağlayacak.

Tarih : 12 Ağustos 2015 Çarşamba
Saat : 10.30
Yer : Üsküdar Belediyesi Hizmet Binası

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir