Üsküdar eski vergi dairesi satıldı

Kıyı Emniyeti Genel müdürlüğü Üsküdar'daki eski vergi dairesini satın aldı. Binanın yıkılıp yeniden yapılmasının ardından Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü artık Karaköy yerine Üsküdar'da hizmet verecek.

Üsküdar eski vergi dairesi satıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Kıyı Emniyeti Genel müdürlüğü Üsküdar'daki eski vergi dairesini satın aldı.Halen Karaköy'de hizmet veren Kıyı Emniyeti Genel müdürlüğü Üsküdar'daki eski vergi dairesine taşınacak. 1997 yılında Türkiye Denizcilik İşletmeleri'nden ayrılarak kurulan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, 2014 yılı Kasım ayına kadar TDİ Denizyolları İşletme Müdürlüğü binasında hizmetlerini sürdürdü. Ancak Salıpazarı Kruvaziyer Limanı (Galataport) Projesi kapsamında, hizmet verdiği binasından şimdiki yerine taşındı.

İlerleyen zamanda Karaköy'de bulunan ve daha önce üniversite kız yurdu olarak kullanılan binanın kiralama izni Başbakanlık'tan alındı. 2005 yılından itibaren kendine yer arayan Kıyı Emniyeti Genel müdürlüğü sonunda İstanbul Üsküdar'daki eski Vergi Dairesi binası için girişimlerde bulundu ve yapılan görüşmelerin ardından Başbakanlığın da onayı ile dün itibariyle satın alma işini gerçekleştirdi.

Kıyı Emniyeti Genel müdürü Yaşar Duran Aytaş, satın alma işleminin gerçekleşmesinin ardından Üsküdar'daki eski vergi dairesi binası yıkılıp yeniden projelendirilerek artık Kıyı Emniyeti Genel müdürlüğü olarak hizmet vereceğini açıkladı.

DenizHaber.com.tr


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir