Hanımlar Kutlu Doğum panelinde buluştu

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Üsküdar Müftülüğünce düzenlenen faaliyetlerde hanımlara özel bir önem verildi.

Hanımlar Kutlu Doğum panelinde buluştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Hanımlara mahsus düzenlenen programların üçüncüsü Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde 16 Nisan 2015 günü saat 14.00'te Üsküdar'lı hanımların katılımıyla gerçekleşti.

Hanımlara mahsus düzenlenen programların üçüncüsü Bağlarbaşı Kültür Merkezinde 16 Nisan 2015 günü saat 14.00'te Üsküdar'lı hanımların katılımıyla gerçekleşti.

Sunuculuğunu Üsküdar Kırklar Kız Kur'an Kursu Öğreticisi Nurdan Subaşı'nın yaptığı ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan Kutlu Doğum Sinevizyonunun gösterimiyle devam etti.

Ardından panele geçildi. Dr. Nurhayat Haral Yalçı'nın moderatörlüğünü yaptığı panelde, Üsküdar Müftülüğü Vaizleri Emine Leman Uslu Özdinç, Zülal Alışkan Satır ve Ayşe Kayır (Duran) panelist olarak yer aldılar.

''Hz. Peygamber (SAV) ve Birlikte Yaşama Ahlakı'' konulu panel katılımcılar tarafından beğeniyle izlendi.


Üsküdar Müftülüğü


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir