Başkan Türkmen koltuğu öğrencilere bıraktı

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu, kendisini ziyaret eden çocuklara bıraktı.

Başkan Türkmen koltuğu öğrencilere bıraktı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Başkan Türkmen, 23 Nisan haftası kapsamında kendisini ziyaret eden, Selami Ali Okulu'nda eğitim gören öğrenciler; Halil İbrahim Tunç, Ravza Yılmaz, Yaşar Kemal Boz, Arzu Meriç ve Süleyman Akyazan'ı makamında ağırladı.

Başkan Hilmi Türkmen, ''Biz Üsküdarlı çocuklarımızı iyiler ve iyiliklerle arkadaş ettik, ediyoruz, edeceğiz ve hizmetimizi sürdüreceğiz. Bizim başarı kriterimiz çocuklarımız için yaptıklarımızdır. En büyük hizmet sizlere yönelik olarak yapılan çalışmalardır'' diye konuştu.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Biz Üsküdarlı çocuklarımızı iyiler ve iyiliklerle arkadaş ettik, ediyoruz, edeceğiz ve hizmetimizi sürdüreceğiz. Bizim başarı kriterimiz çocuklarımız için yaptıklarımızdır. En büyük hizmet sizlere yönelik olarak yapılan çalışmalardır'' diye konuştu.

Başkan Türkmen, 23 Nisan dolayısıyla Türkiye'de makamların çocuklara bırakılacağına vurgu yaparak, ''Başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere Başbakanlığa kadar her makama çocuklarımız oturacak. Bunun amaç ve gayesi yarının gençleri ve yöneticileri olan çocuklarımıza bu makamları sevdirmek. Bu makamlarda kendilerinin de olabileceğini benimsetmektir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı Kutluyorum'' dedi.

Okul Müdürü Nuray Güney Bedir ve öğretmenleriyle birlikte belediyeye gelen öğrencilerden ilk olarak 8. sınıf öğrencisi Süleyman Akyazan koltuğu oturdu. Başkan Türkmen, ardından yine aynı okuldan Ravza Yılmaz'a makamını bıraktı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu, kendisini ziyaret eden çocuklara bıraktı.

Makam koltuğuna oturan öğrencilerle Belediye Başkanı Hilmi Türkmen arasında tebessüm ettiren diyaloglar yaşandı.

Ziyaret sonunda, Başkan Hilmi Türkmen, öğrenci ve öğretmenlere günün anısına çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir