Hilmi Türkmen'den müjde ''2-B'ler tamam sıra kentsel dönüşümde''

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Yavuztürk Mahallesi Danışma Meclisi ve Sandık Başkanları Eğitim Toplantısı, Sancak Efsane Düğün Salonu'nda gerçekleşti.

Hilmi Türkmen'den müjde ''2-B'ler tamam sıra kentsel dönüşümde''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Mahalle Teşkilat mensuplarının yoğun katılım gösterdiği toplantıya AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Kavalcıoğlu, AK Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeleri ve çok sayıda Yavuztürk Mahallesi sakini katıldı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Yavuztürk Mahallesi Danışma Meclisi ve Sandık Başkanları Eğitim Toplantısı, Sancak Efsane Düğün Salonu'nda gerçekleşti.

AK Parti Üsküdar SKM Başkanı Sinan Arabacı sözlerine toplantıya büyük ilgi gösteren Yavuztürk teşkilatına teşekkür ederek başladı. Arabacı, ''Kendi değerlerimize sahip çıktığınız için hepinize teker teker teşekkür ediyorum. 7 Haziran seçimlerine doğru hızla ilerliyoruz. Seçim arifelerinde hep bu seçimin önemli olduğu konuşulur. Fakat bu seçim geride bıraktığımız seçimlerden çok daha önemlidir. 7 Haziran seçimleri Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2023-2071'in önünü açacak kapı olarak gösterilmiştir. 2023 yılında neler yapacağımızı milletimize anlattık. Yeni Anayasa, Çözüm Süreci, Başkanlık Sistemi için önemli. 400 milletvekili için önemli'' dedi.

AK Parti Üsküdar SKM Başkanı Sinan Arabacı

Arabacı, ''İktidar olduğumuz bu yana 250 milyon ağaç diktik. Ama hiç kimse ondan söz etmiyor. Demek ki ağacı bahane edenlerin derdi ağaç değil'' şeklinde konuştu. 7 Haziran seçimlerinde 400 milletvekilini çıkaracaklarına inandıklarını söyleyen Arabacı, ''Biz Üsküdar'ı sandıklarda patlatacağız'' diyerek sözlerini noktaladı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise konuşmasında Yavuztürk Mahallesi sakinlerine müjde üstüne müjde verdi. Üsküdar'da şimdiye kadar görev yapmış tüm belediye başkanlarına teşekkür eden Türkmen ''Üsküdar bir kültür, tarih, ilim şehridir. Üsküdar şehrin içine sıkışmış bir ilçe değil. Şehrin göz bebeğidir ve bu ilçe en iyi hizmetleri hak etmektedir. Her bir başkanımız ve ekibi Üsküdarımıza güzel hizmetler sağladılar. Bizler de bu hizmetleri en ileri noktaya taşımak için elimizden geleni yapıyoruz'' dedi.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Yavuztürk Mahallesi Danışma Meclisi ve Sandık Başkanları Eğitim Toplantısı, Sancak Efsane Düğün Salonu'nda gerçekleşti.

Üsküdar'ın son 10 yıldır belediyecilik bakımından iyi bir ivme kazandığının altını çizen Türkmen, ''30 Mart 2015 itibariyle 1 yıllık çalışma süremizi geride bıraktık. Belediyemiz sizin desteğiyle çalışmalarına devam etmektedir. Hükümetimizin ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiğimiz projelerde büyük emeği var. Bunlardan Çamlıca Camii, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı en iyi örnektir'' dedi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen

TÜRKMEN, ''BİZİM HİÇBİR MÜTEAHHİT İLE ANLAŞMAMIZ YOKTUR''

Türkmen toplantı sırasında Yavuztürk mahalle sakinlerine müjde verdi ve ''Yavuztürk Mahallesi'nin, 2-B tapuları tamam. Yakında inşallah tapuları dağıtacağız. Sonrasında sıra kentsel dönüşümde olacak. Yavuztürk'e 15.50 m +2 bodrum imarı vereceğiz. Bu bizim sözümüz. Ayrıca Yavuztürk'te 20 dönümlük arazi üzerinde TOKİ yardımıyla toplu konut inşa edeceğiz. Bunun müjdesini de veriyoruz. Ancak bu bölgede belediyemizin adını kullanarak müteahhitler geziyormuş. Bizim hiçbir müteahhit ile anlaşmamız yoktur. Biz TOKİ ile anlaşmaya vardık'' diyerek sözlerini noktaladı.

CHP ve MHP'nin mahalle ve ilçe temsilcilerinin de izlediği toplantıya katılan yaklaşık 400 kişi, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in müjdelerinin ardından salondan mutlu ayrıldı.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir