Üsküdarlı çocuklardan yaşlı ve engelli ailelere ziyaret

Üsküdar Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri öğrencileri öğretmenleri ile birlikte yaşlı ve engelli aileleri ziyaret ediyor.

Üsküdarlı çocuklardan yaşlı ve engelli ailelere ziyaret
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri öğrencileri öğretmenleri ile birlikte yaşlı ve engelli aileleri ziyaret ediyor. Küçük hediyeler verip gönüllerini alarak Başkan Hilmi Türkmen'in selamını iletiyorlar.

TEBESSÜM ETTİREN ZİYARETLER

Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri öğretmen ve öğrencileri, Üsküdar'da ikamet eden yaşlı ve engelli ailelerinin sorunlarını dinleyip anlamaya çalışmak, onların duygularını paylaşmak, özellikle gençlerin zihninde yaşlı ve engellilere karşı olan ön yargıyı kırarak farkındalık oluşturmak amacıyla çeşitli ikramlar eşliğinde yaşlı ve engelli ailelerimizi evlerinde ziyaret ediyorlar. Öğretmen ve öğrenciler bu ziyaretlerinde; onlarla sohbet edip dertleşerek, onların hayat hikayelerini dinleyip kâh ağlayıp kâh gülerek, yaşlı ve engelli ailelerimizin yüzlerine birer tebessüm kondurup hayır dualarını alıyorlar.

GENÇLER İÇİN KAZANIM

Geleceğimize ışık tutan adeta birer deniz feneri vazifesi gören yaşlıların görmüş geçirmişliklerini, tecrübelerini ve hayatın tüm zorluklarına rağmen umut ışıkları hiç sönmeyen engellilerin yaşama azmini ve heyecanını gören öğrenciler böyle anlamlı ziyaretlerin devamını talep edip, ''Kendi hayatları için büyük bir kazanım'' olarak gördüklerini belirterek bu anlamlı ziyaretlere verdiği destekten dolayı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri yöneticileri ile öğretmenlerine teşekkürlerini dile getirdiler.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir